Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dominik Żmuda: Chcemy wygrać jak najwięcej spotkań

Dominik Żmuda: Chcemy wygrać jak najwięcej spotkań

fot. archiwum

Dominik Żmuda, były zawodnik Siatkarza, powrócił do wieluńskiej hali, jednak już jako rywal. Przyjmujący z Jaworzna przyznaje, że chciałby jeszcze w tym sezonie wrócić do Wielunia. - Jeśli trafimy na siebie w fazie play-off, będą to zupełnie inne mecze - mówi.

Jak to jest wrócić do hali, w której spędziłeś kilka sezonów, tym razem jednak po drugiej stronie siatki? Wieluńscy kibice dobrze cię przyjęli.

Było mi po prostu miło, dziękuję kibicom z Wielunia za ciepłe przyjęcie, zrobiło mi się przyjemnie na duszy po tym, co od nich usłyszałem. Fajnie było zamienić też kilka słów z ludźmi, z którymi kiedyś tutaj się zżyłem.

Pierwszy set poszedł dość łatwo, w drugim też było blisko, ale w dwóch ostatnich praktycznie was nie było. Co się z wami stało?W pierwszym secie kontrolowaliśmy sytuację na boisku, to Wieluń grał nerwowo, nam dopisywało szczęście i mogło się wydawać, że wszystko idzie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Niestety końcówka drugiego seta, przegrana przez nas, spowodowała, że podaliśmy rękę rywalowi. Stanęliśmy po prostu, Wieluniowi zaś zaczęło wychodzić wszystko.

Wieluń chyba wam nie leży? W tym sezonie w dwóch meczach zdołaliście ugrać jedynie seta.

Patrząc czysto matematycznie, to nasz bilans spotkań z Siatkarzem nie jest zbyt imponujący, ale jeśli trafimy na siebie w fazie play-off, a tak przecież może się zdarzyć, to według mnie będą to zupełnie inne mecze.

W tabeli jest bardzo ciasno i jeszcze dużo może się pozmieniać w ostatniej kolejce. Na kogo chciałbyś trafić, może na Wieluń? Jakie stawiane są wam cele przed fazą play-off?

Zgadza się, jeszcze nikt nie może być pewien swego. Wieluń jedzie na ciężki teren do Lubina, my zmierzymy się z zespołem z Siedlec. Trzeba nastawić się na ciężki bój i wygrać, a nie będzie o to łatwo, bo Jadar to bardzo solidna drużyna. Cel przed fazą play-off jest dla każdego z nas jasny. Chcemy wygrać jak najwięcej spotkań. Zagramy z tą drużyną, którą przydzieli nam los, a właściwie my sami.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved