Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Piotr Wasilewski: Zagraliśmy bardzo fajną ligę

Piotr Wasilewski: Zagraliśmy bardzo fajną ligę

fot. archiwum

Tydzień temu w meczu przedostatniej kolejki rundy zasadniczej trzeciej grupy II ligi mężczyzn w Radomiu Żyrardowianka Żyrardów uległa Czarnym 1:3. - Przede wszystkim zabrakło nam koncentracji - przyznał po spotkaniu trener Żyrardowianki Piotr Wasilewski.

Moi zawodnicy dali się ponieść nerwom i popełnili bardzo dużo własnych, wcale niewymuszonych dobrą grą Radomia błędów – dodał. W sobotę Żyrardowianka przed własną publicznością w ostatnim meczu fazy zasadniczej zmierzy się z Uniwersytetem Warszawskim. Spotkanie nie będzie mieć już jednak wpływu na zmiany w tabeli Żyrardowianki. Beniaminek II ligi zajmuje bardzo dobrą czwartą lokatę, która gwarantuje grę w fazie play-off. – Przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej z Uniwersytetem Warszawskim. Przy pełnej koncentracji powinniśmy to spotkanie wygrać – powiedział Piotr Wasilewski.My na ten sezon swoje zrobiliśmy. Jesteśmy zadowoleni, władze klubu są zadowolone, a play-offy to już osobna bajka.

Trener Wasilewski uważa jednak, że jego zespół stać na sprawienie niespodzianki w fazie play-off. – II liga jest w miarę wyrównana. Dużo zależy od dyspozycji dnia. Są dwa zespoły w naszej grupie, których celem jest awans. Nas jeszcze na awans raczej nie stać. Chyba przede wszystkim ze względów finansowych. Wiadomo, że w I lidze są już dużo większe wydatki. My w play-offach zagramy na luzie, bez żadnej presji, a zupełnie inaczej gra się pod presją, a inaczej na luzie. Może sprawimy jeszcze jakąś niespodziankę.

Czwarta lokata to i tak bardzo duży sukces zespołu z Żyrardowa. – Zagraliśmy bardzo fajną ligę. Przed sezonem stawiałem swój zespół właśnie na czwartym miejscu, mimo że nie miałem pojęcia jaki poziom prezentują pozostałe zespoły, moje prognozy się sprawdziły. Ja jestem zadowolony, w klubie też są zadowoleni i myślę, że zawodnicy też.Autor: Karolina Szewczyk

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved