Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Czarnowski: Czapki z głów przed tym, co robił Dominik

Patryk Czarnowski: Czapki z głów przed tym, co robił Dominik

fot. archiwum

Po długiej nieobecności do gry gotowy jest Patryk Czarnowski. - W play-off będę już grał regularnie - przyznaje środkowy. ZAKSA, pomimo licznych osłabień, w sezonie zasadniczym prezentowała się z bardzo dobrej strony.

Kędzierzynianie w rundzie zasadniczej mieli sporo kłopotów kadrowych. Na kolejkę przed rozpoczęciem decydującej fazy PlusLigi wydaje się, że najgorsze jest już za drużyną Krzysztofa Stelmacha. – Brakowało nam normalnych treningów, a teraz wreszcie jest szansa, że będziemy mogli normalnie trenować na dwie szóstki. Mamy też wreszcie tak potrzebny spokój – przyznaje w Sporcie środkowy Patryk Czarnowski, którego podczas nieobecności zastępował… Dominik Witczak.

– Czapki z głów przed tym, co robi Dominik. To nie jest łatwe przejść z ataku na środek, a on świetnie sobie z tym poradził. Rozkręcał się z meczu na mecz, w pełni wywiązując się ze swojej roli – ocenił Czarnowski.

Środkowy może już wracać do gry. Jak sam przyznaje, w meczu z Olsztynem nie pojawi się jeszcze w pełnym wymiarze, ale w play-off będzie już mógł znacznie dłużej wspomagać swoją drużynę. Kędzierzynianie są bowiem jednym z największych faworytów do medali. – Moim zdaniem nie musimy się obawiać nikogo, żadnego z zespołów PlusLigi. Najważniejsze, żebyśmy się skoncentrowali na tym jak my gramy, a nie z kim. Jak będzie takie podejście, to powalczymy o mistrzostwo Polski. Zeszłoroczny srebrny medal był wielkim sukcesem dla kędzierzyńskiej siatkówki, ale nikt nie powiedział, że nie można tego wyczynu jeszcze poprawić.*Cały wywiad Jakuba Bochenka w Sporcie.

źródło: inf. własna, Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved