Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > K. Mroczkowska: Najważniejsze, że potrafiłyśmy się przełamać

K. Mroczkowska: Najważniejsze, że potrafiłyśmy się przełamać

fot. archiwum

- Nie był to dla nas łatwy mecz, ale najważniejsze jest to, że potrafiłyśmy się przełamać i mimo naszej nie najlepszej gry, wygrać to spotkanie - mówiła po meczu Impel Gwardia Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz kapitan wrocławskiego zespołu, Katarzyna Mroczkowska.

Magdalena Mazurek (Pałac Bydgoszcz): – Szkoda bardzo tego meczu, gdyż bardzo walczyłyśmy, chciałyśmy się pokazać z jak najlepszej strony po ostatnich naszych przegranych meczach z Bielskiem. Myślę, że najbardziej szkoda tego trzeciego seta, kiedy miałyśmy duże prowadzenie i bardzo szybko je straciłyśmy. Wiadomo, że jest to młody zespół, także zdarzają się takie pomyłki, będziemy teraz mocno pracować i mamy jeszcze szansę w Bydgoszczy.

Katarzyna Mroczkowska (Impel Gwardia Wrocław): – Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa. Nie był to dla nas łatwy mecz, ale najważniejsze jest to, że potrafiłyśmy się przełamać i mimo naszej nie najlepszej gry, wygrać to spotkanie. Teraz chcemy dokończyć dzieła w Bydgoszczy, mam nadzieję, że to się uda.

Rafał Gąsior (trener Pałacu Bydgoszcz): – Ta rywalizacja toczy się do dwóch wygranych i będziemy chcieli ją przedłużyć, na pewno łatwo nie będzie. Dziękuję dziewczynom za walkę, mimo że prowadziliśmy i można było dokończyć tego seta (trzeciego – przyp. red.). Mieliśmy pięć, sześć punktów przewagi, u nas brakuje jednak tego doświadczenia, jest dużo młodzieży i z naszą młodzieżą jest tak, i nie tylko z naszą, że jak wszystkie te dziewczyny dobrze grają to i cały zespół gra, ale w takich momentach, gdzie trzeba decyzję podjąć bardzo trudną, to nie zawsze to wychodzi i też za bardzo nie mogę mieć pretensji, choć o wynik może tak, ale wierzę w to, że robiliśmy wszystko, aby wygrać. Rywal okazał się lepszy.Rafał Błaszczyk (trener Impel Gwardii): – Drużyna z Bydgoszczy była nieustępliwa i waleczna, absolutnie zasłużenie zajęła tak dobre miejsce przed fazą play-off. Zespół naprawdę gra nadal bardzo dobrze, jest bardzo dobrze przygotowany, poukładany i prowadzony rozsądnie przez tu obecną Magdę (Mazurek przyp. red.). Tym bardziej cieszymy się z tego zwycięstwa i żywimy ogromną nadzieję, że zagramy skuteczne spotkanie również w Bydgoszczy. Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że będzie to bardzo trudny i zacięty mecz.

źródło: gwardia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved