Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Robert Prygiel: We własnej hali jesteśmy naprawdę groźni

Robert Prygiel: We własnej hali jesteśmy naprawdę groźni

fot. archiwum

- Cel jest jasny. Chcemy zakończyć rundę zasadniczą na pierwszym miejscu. Przede wszystkim chodzi o przewagę psychologiczną przed rundą play off, a poza tym daje to możliwość rozegrania większej liczby spotkań we własnej hali - mówi Robert Prygiel.

Siatkarze Czarnych Radom na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej przewodzą tabeli gr. 3 II ligi mężczyzn, mając jednak tylko punkt przewagi nad Camperem Wyszków. Radomianie chcą zachować fotel lidera przed play-off. Do tego jednak potrzebna jest im wygrana za trzy punkty w najbliższym spotkaniu z Żyrardowianką we własnej hali. W Żyrardowie nie poszło im łatwo – wprawdzie wygrali, ale dopiero po tie-breaku. – Zagraliśmy w niepełnym składzie i był to jeden ze słabszych pojedynków w naszym wykonaniu. Trzeba również oddać sprawiedliwość rywalom. Zagrali po prostu nieźle. Trochę przestraszyli, trochę zaskoczyli część z nas, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło – mówi na łamach Echa Dnia Robert Prygiel.

Żyrardowianka to beniaminek rozgrywek, który jest największą niespodzianką. Zespół, który miał walczyć o utrzymanie, prezentuje zbliżony poziom do Pronaru Hajnówka. Na pewno będą chcieli znaleźć się w najlepszej „czwórce” i punkty są im potrzebne. Ale przy całym szacunku dla przeciwnika, nie bierzemy pod uwagę straty punktów – zapowiada kapitan Czarnych Radom. – Na naszych meczach jest dużo kibiców i bardzo się z tego cieszymy. Zupełnie inaczej gra się przy takim dopingu. Gramy o awans i liczymy, że kibice będą z nami w tych najważniejszych meczach, a może będą mogli oglądać finałowy turniej mistrzów II ligi, bo jeśli wygramy naszą grupę, w co wierzę, będziemy chcieli być gospodarzem turnieju.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved