Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Skra Bełchatów będzie sparować z włoskimi drużynami

Skra Bełchatów będzie sparować z włoskimi drużynami

fot. archiwum

Sisley Belluno i prawdopodobnie Casa Modena zagrają w przyszłym tygodniu sparingi z PGE Skrą Bełchatów. Mistrzowie Polski spędzą we Włoszech trzy dni. Krótki pobyt na Półwyspie Apenińskim będzie częścią przygotowań do turnieju finałowego Ligi Mistrzów.

Mecze z włoskimi zespołami są częścią przygotowań do turnieju finałowego Ligi Mistrzów, który odbędzie się 17 i 18 marca w Łodzi. Bełchatowianie na Półwysep Apeniński polecą w poniedziałek, gdy w południe odlecą z Krakowa do Bergamo. Stamtąd przejadą do Belluno, gdzie we wtorek o godz. 15.30 zmierzą się z Sisleyem.

Zaraz po meczu bełchatowianie mają pojechać do Modeny, gdzie dzień później, czyli w środę, zaplanowany jest mecz z zespołem Casa Modena. Obecnie trwają ustalenia z tym klubem na temat piłek, jakimi ma być rozegrany mecz. Przedstawiciele zespołu z Modeny chcą, by mecz zagrać piłkami Moltena, które obowiązują w lidze włoskiej. Z kolei PGE Skra chce, by rozegrać mecz piłkami Mikasy, bo właśnie tymi gra się w PlusLidze i w Lidze Mistrzów.

Do Polski bełchatowianie wrócą jeszcze w środę, o godz. 22.20 mają zaplanowany powrót z lotniska w Forli do Katowic, gdzie wylądują tuż przed północą.Po dziewiętnastu kolejkach włoskiej Serie A1 Casa Modena zajmuje czwarte, a Sisley Belluno szóste miejsce.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved