Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Sebastian Świderski ma swoją markę

Sebastian Świderski ma swoją markę

fot. archiwum

Czekający na postępy w rehabilitacji Sebastian Świderski nie próżnuje. W ostatnich dniach podczas Targów Sport i Outdoor w Kielcach zaprezentował swoją własną markę, pod którą produkowane będą akcesoria do siatkówki.

Marka MOVE Świderski Edition jest częścią projektu sportowego, jaki firma Vision One zaprezentowała podczas Targów w Kielcach. W jej skład wchodzą: Move Team Otylia – produkty do pływania, które powstają przy współpracy z Mistrzynią Olimpijską Otylią Jędrzejczak, Move Dudek Collection – produkty do piłki nożnej, które wspiera najbardziej rozpoznawalny piłkarz w Polsce, Jerzy Dudek, oraz seria przygotowana przy współpracy z jednym z najpopularniejszych polskich siatkarzy.

MOVE Świderski Edition jest już dostępna na rynku, m.in. w sieciach handlowych – Tesco, Real, Delta Sport. Aktualny zakres produktów to m.in.: piłki do siatkówki halowej, nakolanniki, siatka oraz ściągacze m.in. kostki i kolana. Seria produktów, nad której przygotowaniem pracuje Sebastian, ma wkrótce wzbogacić się o kolejne modele piłek zarówno do siatkówki halowej, jak i plażowej, nowe modele nakolanników oraz mobilne zestawy do siatkówki.

Sam Sebastian Świderski, który jest ojcem dwójki dzieci, podkreśla, że w całym projekcie bardzo ważne, o ile nie najważniejsze, jest to, że artykuły sygnowane przez znanych sportowców  spowodują, że dzieci oderwą się od telewizorów czy komputerów i zaczną się ruszać. – Taka jest przecież idea MOVE. Cieszę się, że trzy różne dyscypliny sportu wystąpiły pod tym hasłem – powiedział na konferencji prasowej reprezentant Polski.Popularny Świder cieszy się, że znalazł się wśród takich wybitnych postaci polskiego sportu jak Otylia i Jurek. – Mam nadzieję, że wspólnie wniesiemy powiew nowości do polskiego sportu. Co ważne – robimy to, współpracując z polską firmą. Mam nadzieję, że już niedługo nasze produkty staną się wzorcowe i będą nimi grały ligi zarówno amatorskie, jak i te bardziej profesjonalne. Zamierzamy pracować nad udoskonaleniem i rozwojem kolekcji cały czas i nie zamierzamy się zadowalać tym, co mamy obecnie. Staramy się prezentować produkty w różnych kategoriach cenowych, aby były dostępne dla największego grona odbiorców.

Za swój Projekt firma Vision One została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem Targów Kielce.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved