Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Katarzyna Skowrońska: Nad boiskiem unosiła się chmura dymu

Katarzyna Skowrońska: Nad boiskiem unosiła się chmura dymu

fot. archiwum

Katarzyna Skowrońska ze swoją drużyną święci w lidze chińskiej kolejne triumfy. Tym razem ekipa z Polką w składzie pokonała wielokrotne mistrzynie Chin. - To był koszmarny mecz, dobrze, że wygrany - przyznaje w Przeglądzie Sportowym Skowrońska.

Jak przyznaje polska siatkarka, mecz był bardzo wyczerpujący, a sama nie jest do końca zadowolona ze swojej postawy. – Wszyscy w klubie są szczęśliwi, bo pokonaliśmy zespół, który wygrywał mistrzostwo w ostatnich dziewięciu sezonach. To nie był mój najlepszy mecz. Dostałam osiem „beretów”, co naprawdę rzadko mi się zdarza… – mówi, i od razu dodaje: – … i wypaliłam w trakcie gry chyba… paczkę papierosów, bo kibice w hali w najlepsze kopcili fajki i nad boiskiem unosiła się chmura dymu.

Skowrońska zagrała w tym spotkaniu, mimo że niedawno wysunęły jej się dwa dyski. Wielokrotna reprezentantka naszego kraju szybko doszła jednak do siebie. – Ból był taki, że nie byłam w stanie nawet skarpetek założyć. Tydzień nie trenowałam, ale ściągnęli z Szanghaju doktora, który miał szybko postawić mnie na nogi. Przez cztery dni mnie łamał w każdą stronę, wyginał jak lalkę, nastawiał kręgosłup, aż słyszałam jak strzela. Pomogło, teraz mam równy kręgosłup i mogę grać – mówi w rozmowie z Faktem.

To nie ostatnia potyczka z zespołem Tianjin Bridgestone. Już w sobotę obie ekipy zagrają spotkanie rewanżowe.źródło: Fakt, inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved