Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Peter Divis: Gramy bardzo słabo w drugiej części sezonu

Peter Divis: Gramy bardzo słabo w drugiej części sezonu

fot. archiwum

- Gramy bardzo słabo w drugiej części sezonu. W pierwszej jego połowie graliśmy bardzo dobrze, przegraliśmy tylko dwa mecze wyjazdowe: w Nysie i w Wieluniu. Niestety, nasza forma zniżkuje - powiedział po ostatniej porażce z KPS siatkarz BBTS, Peter Divis.

Maciej Szewczyk: Dzisiaj to KPS był zwycięski, w pierwszym spotkaniu górą było Bielsko. Co zmieniło się przez tych kilka miesięcy?

Peter Diviš: – My gramy bardzo słabo w drugiej części sezonu. W pierwszej jego połowie graliśmy bardzo dobrze, przegraliśmy tylko dwa mecze wyjazdowe: w Nysie i w Wieluniu. Niestety, nasza forma zniżkuje i idzie w jeszcze gorszym kierunku, niż przewidywaliśmy. Przegraliśmy ostatni mecz i dzisiaj bardzo chcieliśmy odnieść zwycięstwo, niestety dla nas, Siedlce pokazały dziś bardzo dobrą siatkówkę. Siedlczanie zagrali bardzo mocno zagrywką i atakiem, u nas jakby zabrakło woli walki.

A co jeśli chodzi o drużynę z Siedlec? Czy pokazała ona dziś lepszą siatkówkę niż w pierwszym meczu z BBTS?– Niewątpliwie pokazali dziś lepszą siatkówkę niż my. Gratuluję im zwycięstwa, z naszej strony, mam nadzieję, że w fazie play-off jeszcze powalczymy i pokażemy, na co nas stać.

Grał pan w najlepszych ligach na świecie, w tym w rosyjskiej, włoskiej i polskiej ekstraklasie. Jaka właściwie jest dzisiaj polska pierwsza liga?

– Ta liga stoi na naprawdę dobrym poziomie. Wcale nie jest tak łatwa, jak przewidywałem! Naprawdę trzeba ostro trenować i grać dobrą siatkówkę, żeby utrzymać się na boisku. Jestem bardzo zadowolony z poziomu ligi, bo myślałem, że nie będzie aż tak wysoki. Niestety, ja mam już swoje lata i to nie jest już to, co było kiedyś (śmiech).

źródło: kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved