Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Milena Rosner: Miło wspominam czas, kiedy grałam w Muszynie

Milena Rosner: Miło wspominam czas, kiedy grałam w Muszynie

fot. archiwum

Milena Rosner reprezentowała barwy Banku BPS Muszynianki Fakro w sezonie 2005/2006 i 2008/2009. Sięgała wtedy po złote medale mistrzostw Polski. W piątek była w muszyńskiej hali gościem. O powrocie mówiła zaraz po zakończeniu piątkowego meczu.

Zawsze miło wspominam ten czas, kiedy grałam w Muszynie. Nieważne czy jest to czas pierwszego mistrzostwa Polski, czy to kolejnego dla klubu, jak i dla mnie. Cieszę się, że mogłam tutaj grać, zawsze z życzliwością jestem tu przyjmowana, dlatego chciałabym pozdrowić wszystkich tutejszych kibiców – mówiła po zakończeniu ćwierćfinałów Milena Rosner.

Zawodniczka Impel Gwardii uważa, że porażka jej zespołu w ćwierćfinale wynikła przede wszystkim z różnicy potencjału obu drużyn. – Myślę, że tam, po drugiej stronie siatki, zawodniczki zagrały po prostu skuteczniej niż my. Obojętnie która zawodniczka nie weszła na boisko, prezentowała bardzo wysoki poziom. My również, jednak nie jesteśmy jeszcze na tyle doświadczonym zespołem, żeby móc wygrać to spotkanie w tie-breaku – oceniła siatkarka.

Była reprezentantka Polski ma trudności w wytypowaniu składu finału. – Na pewno jest to Muszyna… w sumie to mam trzech kandydatów. Jest jeszcze Dąbrowa, która nieźle spisuje się w tym sezonie. Na pewno to, co powiem, nie jest niespodzianką, więc są to: Muszyna, Atom i Dąbrowa – podsumowała Milena Rosner.źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved