Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Ciesielska: Kto popełni mniej błędów, ten wygrywa

Katarzyna Ciesielska: Kto popełni mniej błędów, ten wygrywa

fot. archiwum

Jadar AZS Politechnika Radom po zaciętym pojedynku musiał uznać wyższość zespołu z Murowanej Gośliny. - W siatkówce ten, kto popełni mniej błędów, wygrywa i myślę, że to zadecydowało o wyniku - mówi Katarzyna Ciesielska.

W tym pojedynku emocji nie brakowało, kibice mogli zobaczyć zaciętą walkę o każdą piłkę, a wynik każdej partii był otwarty niemalże do samego końca. – Spotkanie było wyrównane od samego początku. W siatkówce ten, kto popełni mniej błędów, wygrywa i myślę, że to zadecydowało o wyniku. Szczególnie w pierwszym i trzecim secie jedna czy dwie piłki przesądziły o tym, że set padł łupem Murowanej. Ale sądzę, że spotkanie mogło się podobać. Każda z nas dała z siebie tyle, ile mogła – mówi kapitan radomskiego zespołu i jednocześnie dodaje: – Żal i pierwszego, i trzeciego seta, w którym prowadziłyśmy w końcówce dwoma punktami. Szkoda tych końcówek…

Pomimo porażki podopieczne trenera Jacka Skroka wciąż zachowały matematyczną szansę na awans nawet do czołowej czwórki. Do zajmującego czwartą lokatę zespołu z Krakowa tracą one sześć punktów, a w dwóch ostatnich kolejkach fazy zasadniczej zmierzą się kolejno z Silesią Volley i Armaturą Eliteski AZS UE Kraków. – Podchodzimy do tych spotkań tak samo jak do poprzednich. Wszystko, co ugramy na „górkę” będzie dla nas nagrodą za włożoną pracę, dlatego nie mamy nic do stracenia i będziemy walczyć – mówi Katarzyna Ciesielska.
Nominalnie pierwsza rozgrywająca Jadaru AZS obecnie dochodzi do zdrowia po kontuzji stawu skokowego, jakiej doznała w trakcie spotkania przeciwko zespołowi z Legionowa na początku lutego, w 17. kolejce, i w ostatnim czasie na boisku pojawia się tylko sporadycznie. – Z nogą jest już lepiej. Nie trenuję może jeszcze na 100%, ale na pewno na tyle, na ile dostanę szansę, będę starała się pomóc zespołowi – kończy siatkarka Jadaru AZS.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved