Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Małgorzata Kożuch: Sytuacja jeszcze nie jest taka, jaka być powinna

Małgorzata Kożuch: Sytuacja jeszcze nie jest taka, jaka być powinna

fot. archiwum

Pierwsza atakująca Atomu Trefla Sopot w ostatnim meczu swojego zespołu ponownie nie wyszła na boisko. - Czekam na rozwój sytuacji. Mam nadzieję, że będę mogła jak najprędzej wrócić do gry i pomóc drużynie w dalszych zmaganiach - przyznała zawodniczka.

Piątkowe spotkanie z Budowlanymi Łódź w całości przestała pani w kwadracie dla zawodniczek rezerwowych. Trener dał pani odpocząć?

Małgorzata Kożuch:Szczerze mówiąc, to ciężko jest mi na to pytanie odpowiedzieć. Sytuacja na razie jeszcze nie jest taka, jaka być powinna. Wiele się nie zmieniło. Decyzje są takie, jakie są. Ja w tym swojej winy nie mam. Czekam ze swoim agentem na rozwój sytuacji. Mam nadzieję, że będę mogła jak najprędzej wrócić do gry i pomóc drużynie w dalszych zmaganiach.

Może zagwarantować pani kibicom z Sopotu, że zostanie w zespole do końca sezonu?Muszę powiedzieć, że każdego dnia zastanawiam się nad swoją przyszłością. Wciąż jestem na etapie podejmowania decyzji. Nie mogę niczego obiecać, bo nie wiem, czy sytuacja się poprawi.

Skupmy się przez chwilę na sprawach czysto sportowych. Chciałbym zapytać o rywalizację z Budowlanymi. W dwumeczu nie pozostawiłyście im większych złudzeń. Spodziewała się pani, że pójdzie wam tak gładko?

Prawdę powiedziawszy, to w siatkówce raczej nigdy się w ten sposób nie myśli. Zdarza się tak, że choć drużyna wysoko przegrywa pierwszego seta, to później wcale nie odpuszcza i walczy do końca. Tak też było w przypadku zespołu z Łodzi. Nasze rywalki popełniły jednak sporo błędów i myślę, że właśnie ten element, wliczając w to naszą dobrą grę, zadecydował o losach awansu.

W półfinale czeka was teraz potyczka z Dąbrową Górniczą. Z ostatniej przeprawy z tym zespołem nie macie zbyt przyjemnych wspomnień…

– Myślę, że Dąbrowa to bardzo dobra drużyna. Będziemy musiały pokazać się z jak najlepszej strony, by sobie z nią poradzić. Jeśli zagramy naszą siatkówkę, powinniśmy dać radę. Mam nadzieję, że do czasu spotkań z Tauronem sytuacja w klubie się poprawi i będziemy mogły skoncentrować się tylko i wyłącznie na naszej grze. Jako drużyna jesteśmy bardzo mocne i jeśli nic nie będzie nas rozpraszać, to pokonamy nawet tak mocną ekipę jak MKS.

* rozmawiał Maciej Szeniawski (SportoweFakty.pl)

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved