Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Stelmach: Zagraliśmy dobrze w bloku i na przyjęciu

Krzysztof Stelmach: Zagraliśmy dobrze w bloku i na przyjęciu

fot. archiwum

- Zagraliśmy dobrze w bloku i bardzo dobrze na przyjęciu, od kliku meczów dobrze gramy zagrywką - podsumował grę swoich podopiecznych po spotkaniu z Delectą Bydgoszcz trener ZAKSY Kędzierzyn Koźle Krzysztof Stelmach.

Michał Masny (zawodnik Delecty Bydgoszcz): – Jestem w zastępstwie kapitana, ponieważ ma kontuzję. Szkoda naszej przegranej. Nie mówię, że ZAKSA grała źle, ale była szansa, żeby walczyć o więcej niż jeden punkt. W każdym secie coś u nas szwankowało, raz był to atak, później przyjęcie… We wszystkich partiach popełnialiśmy jakieś błędy, także szansę dostała ZAKSA i ją wykorzystała, wygrywając mecz.

Paweł Zagumny (kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): – Zagraliśmy w miarę dobre spotkanie. Cieszymy się ze zdobytych dwóch punktów. Myślę, że bardzo dobrze zagraliśmy blokiem. W ostatnich pojedynkach nie było za wiele bloków, także cieszymy się podwójnie z tego, że coś zaskoczyło. Uważam, że to był klucz do zwycięstwa.

Piotr Makowski (szkoleniowiec Delecty Bydgoszcz): – Gratulacje dla drużyny z Kędzierzyna-Koźla. Każdy zespół ma swoje kłopoty, w tym sezonie ZAKSA ma szczególne problemy. Nas zadowalałaby wygrana, ale ten jeden punkt też cieszy. Moim zdaniem niepotrzebnie przegraliśmy pierwszego seta, oddaliśmy tą partię przeciwnikowi, a ZAKSA brała wszystko, co było można. Koncepcja gry zmieniła się od czwartego seta, gdy wypadł nam zawodnik, musieliśmy kombinować, aby na boisku nie pojawiło się czterech obcokrajowców. Wracamy do domu i będziemy pracować przed następnymi meczami.Krzysztof Stelmach (szkoleniowiec ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): – Uważam, że oprócz dobrej gry na bloku, zagraliśmy bardzo dobrze w przyjęciu. Od kilku meczów gramy dobrze zagrywką i w tym pojedynku także nam się to udało. Było trochę więcej błędów w tym elemencie, ale cele osiągnęliśmy, czyli odrzuciliśmy przeciwnika od siatki. W przegranych setach brakowało nam siły i sportowej agresji. Cieszę się ze zdobytych punktów, które pozwolą nam myśleć o zajęciu jak najlepszego miejsca w tabeli.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved