Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Kosok: Na górze tabeli jest duży ścisk

Grzegorz Kosok: Na górze tabeli jest duży ścisk

fot. archiwum

Po meczu Asseco Resovii Rzeszów z AZS Politechniką Warszawską zadowolenia nie krył Grzegorz Kosok. Popularny „Kosa" miał podwójny powód do radości, bowiem oprócz zwycięstwa udało się mu powrócić do pierwszego składu Resovii.

Naprawdę gramy ostatnio znakomicie zagrywką i zdobywamy dużo punktów. Ten mecz doskonale to ukazał. Cały czas trenujemy, aby jeszcze ulepszyć ten element i przede wszystkim popełniać jak najmniej błędów – krótko podsumował środkowy Resovii, który dość długi czas borykał się z kontuzją dłoni. Wydaje się, że po urazie nie ma już śladu. – Po kontuzji zagrałem już drugi mecz z rzędu w pierwszej szóstce i teraz muszę się starać, aby zadomowić się w niej na stałe. Na pewno to bardzo cieszy i myślę, że moja forma cały czas idzie w górę – powiedział Grzegorz Kosok.

Mecz z Warszawą był trzecim od końca w rundzie zasadniczej PlusLigi. Faza play-off zbliża się wielkimi krokami, a rzeszowianie cały czas mają szansę na zajęcie drugiego miejsca. – Staramy się koncentrować teraz na każdym meczu maksymalnie, dlatego gramy na fali wznoszącej. Oczywiście postaramy się to utrzymać. Na górze tabeli jest duży ścisk i naprawdę brakuje nam niewiele do drugiego miejsca. Zrobimy wszystko, aby zapewnić sobie najlepszą pozycję wyjściową przed kolejną fazą – przekonywał reprezentant Polski.

Rzeszowian w dwóch ostatnich kolejkach czeka najpierw wyjazdowy mecz w Bydgoszczy, a na koniec pojedynek w hali „Podpromie” z drużyną Jastrzębskiego Węgla. – Nie ma innej możliwości, jak walka do samego końca. Czekają nas ciężkie mecze, ale chcemy je wygrać. Od kilku spotkań widzę już stabilizację w naszej grze. Cała drużyna jest w formie, dlatego uważam, że będzie dobrze – zakończył zawodnik Asseco Resovii Rzeszów.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved