Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maciej Kosmol: Trefl to poważny kandydat do złota

Maciej Kosmol: Trefl to poważny kandydat do złota

fot. archiwum

Sopocianki po raz kolejny w trzech setach uporały się ze swoimi przeciwniczkami i awansowały do półfinału rozgrywek. - O sytuacji finansowej klubu nie chcę mówić. To pytanie nie do mnie, ja koncentruję się na siatkówce - stwierdził Alessandro Chiappini.

Maciej Kosmol (trener Budowlanych Łódź): – Gratuluję zwycięstwa drużynie gospodarzy. Zagraliśmy lepiej niż w pierwszym spotkaniu. W Sopocie było trochę walki, jednak Atom Trefl okazał się dużo lepszą drużyną. Tak grający zespół to poważny kandydat do złota w tym sezonie.

Alessandro Chiappini (trener Atomu Trefl Sopot): – Nie byliśmy dzisiaj regularni, graliśmy raz lepiej, raz gorzej, brakowało właściwej koncentracji. Grało się też trudniej niż we wtorek, bo Łódź bardziej ryzykowała na zagrywce. Mimo wszystko gratuluję swoim zawodniczkom postawy, bo z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. O sytuacji finansowej klubu nie chcę mówić. To pytanie nie do mnie, ja koncentruję się na siatkówce. Teraz musimy nieco inaczej poprowadzić treningi, bo mamy tydzień do kolejnego meczu. W ostatnim czasie praktycznie na zajęcia nie było czasu, bo graliśmy spotkanie po spotkaniu.

Joanna Mirek (kapitan Budowlanych Łódź): – Nasze marzenia o medalu skończyły się. Gratuluję zwycięstwa zespołowi z Sopotu. Nam pozostaje gra o 5. miejsce. Damy z siebie wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony.Paulina Maj (zawodniczka Atomu Trefl Sopot): – Dziękuję za miłe słowa. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dojść jak najdalej. Założenia przedmeczowe wykonałyśmy w 100%. Jestem zadowolona z naszej postawy na boisku. Pozostaje tylko czekać na kolejną rundę play-off. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy naszych kibiców i będziemy walczyły o najwyższe cele.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved