Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > N. Bamber-Laskowska: Każda drużyna chciałaby zdobyć medal

N. Bamber-Laskowska: Każda drużyna chciałaby zdobyć medal

fot. archiwum

MVP środowego spotkania, Natalia Bamber-Laskowska, cieszyła się, że jej zespół pewnie poradził sobie z bydgoszczankami. - Udało się tutaj wygrać w trzech setach i spokojnie możemy udać się do domu i odpocząć - przyznała zawodniczka.

Oczywiście gratulacje za zwycięstwo. Lepszego początku play-off pani i cały zespół chyba nie mogliście sobie wymarzyć? Zwycięstwo w Bydgoszczy i kolejne spotkanie na własnym terenie.

Natalia Bamber-Laskowska:Rzeczywiście, to prawda. Słyszałyśmy, że inne zespoły, te teoretycznie słabsze, walczą i faworytom nie jest wcale łatwo odnosić zwycięstwa. Dlatego też tym bardziej cieszy nas fakt, że udało się tutaj wygrać w trzech setach i spokojnie możemy udać się do domu i odpocząć.

W niedzielę bardzo dobrze zagrałyście blokiem. Dzisiaj znów ten element był w waszych szeregach bardzo widoczny. Wydaje się, że to właśnie dobra forma na siatce była kluczowa.Dokładnie. W niedzielę rozegraliśmy z drużyną z Bydgoszczy czterosetowy pojedynek i zdobyłyśmy osiemnaście punktów blokiem. Dzisiaj było jeszcze lepiej, gdyż zdobyliśmy aż dwadzieścia jeden oczek, więc miało to duże znaczenie. Oprócz tego popełniliśmy o połowę mniej błędów w polu serwisowym i w mojej opinii to również zdecydowało o naszym zwycięstwie.

Po niedzielnym pojedynku zostałyście tutaj, w Bydgoszczy. Czy to, że nie musiałyście wracać do domu miało jakieś znaczenie w dzisiejszym spotkaniu?

– Tak, właściwie mieliśmy tylko jeden dzień przerwy pomiędzy meczami i praktycznie nie miałoby sensu pojechać do Bielska-Białej i wracać tutaj z powrotem.

W poprzednim sezonie stanęłyście na najniższym stopniu podium. Czy w tym roku drużyna Aluprofu również celuje w medal mistrzostw Polski?

Myślę, że tak. Podobne cele ma każdy zespół, który gra w lidze. Każda drużyna, bez względu, czy z góry, czy dołu tabeli, walczy i chciałaby zdobyć medal.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved