Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Skręcony staw skokowy Katarzyny Ciesielskiej

Skręcony staw skokowy Katarzyny Ciesielskiej

fot. archiwum

W piątkowym spotkaniu przeciwko Legionovii rozgrywająca Jadaru AZS Politechniki, Katarzyna Ciesielska, nieszczęśliwie stanęła na boisku. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań okazało, się iż siatkarka skręciła staw skokowy.

Nie tylko punkty, ale i pierwszą rozgrywającą stracił w Legionowie Jadar AZS Politechnika. Katarzyna Ciesielska na pewno nie zagra w środowym meczu z Jedynką Aleksandrów Łódzki. Gdy w trzecim secie piątkowego meczu Katarzyna Ciesielska zmuszona była opuścić parkiet i od razu została zabrana do szpitala, wiadomo było, że kontuzja stawu skokowego jest o wiele bardziej poważna, niż na to wyglądało.

Okazało się, że chociaż nie ma pęknięcia ani złamania, skręciła staw skokowy. – Uszkodzoną ma także torebkę stawową, ponadrywane więzadła, opuchliznę i wylew – wyliczał podczas dzisiejszej odnowy biologicznej fizjoterapeuta Jadaru AZS, Marcin Górka. – W najbliższych dniach zawodniczkę czeka ciężka rehabilitacja, ale jest bardzo dzielna i na pewno szybko dojdzie do siebie – przekonywał. Uraz na pewno jednak wyklucza Ciesielską z gry w środowym, niezwykle ważnym pojedynku z Jedynką Aleksandrów Łódzki.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved