Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Głosy po wygranej sopocianek

Głosy po wygranej sopocianek

fot. archiwum

- Mogę tylko powiedzieć, że bardzo się cieszę ze zwycięstwa. W końcu pokazałyśmy to, co potrafimy. Wyciągnęłyśmy z treningów wszystko, co mogłyśmy. Sama się dziwię, skąd u nas aż taka motywacja - powiedziała na konferencji prasowej Izabela Bełcik.

Natalia Mammadowa (kapitan Rabity Baku): – To był dzisiaj dla nas ciężki dzień i ciężki mecz. Nie pokazałyśmy tego, co potrafimy grać i dlatego przegrałyśmy. Przeciwnik zagrał bardzo dobrze w obronie i bloku. My upatrujemy swojej szansy w meczu rewanżowym, przed własną publicznością.

Izabela Bełcik (kapitan Atomu Trefl Sopot): –  Mogę tylko powiedzieć, że bardzo się cieszę ze zwycięstwa. W końcu pokazałyśmy to, co potrafimy. Wyciągnęłyśmy z treningów wszystko, co mogłyśmy. Sama się dziwię, skąd u nas aż taka motywacja. Jestem bardzo dumna ze swojego zespołu. Czekamy na rewanż w Baku.

Zoran Gajić (trener Rabity Baku): – Gratuluję drużynie przeciwnej i trenerowi. Sopot grał zdecydowanie lepiej i zasłużył na zwycięstwo. Liczyłem na to, że będziemy w stanie zagrać tutaj lepiej.Alessandro Chiappini (trener Atomu Trefl Sopot): – Jestem bardzo zadowolony z wyniku tego meczu, chociażby z tego względu, że przegraliśmy finał Pucharu Polski. Wróciliśmy z tych rozgrywek bardzo smutni, bałem się o koncentrację, ale dzięki Bogu udało się ten mecz wygrać. Myślę, że dzisiaj zagraliśmy powyżej swoich możliwości – na przysłowiowe 110%. Popełnialiśmy oczywiście błędy, ale udało się ich zrobić mniej od przeciwnika. Dziękuję dziewczynom i całemu sztabowi.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved