Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Uraz libero Jadaru niegroźny, Michalina Jagodzińska wznawia treningi

Uraz libero Jadaru niegroźny, Michalina Jagodzińska wznawia treningi

fot. archiwum

Nie za wesołą minę miał Jacek Skrok przed meczem ze Spartą Warszawa. Na porannym rozruchu kontuzji kostki doznała Michalina Jagodzińska. Podejrzewano skręcenie stawu skokowego. Na szczęście dzisiaj libero Jadaru wznowiła treningi.

Nie tak dawno radomski szkoleniowiec praktycznie w ogóle nie miał pola manewru przy ustalaniu wyjściowego składu. Na początku stycznia miał do dyspozycji tylko siedem zdrowych zawodniczek. Co prawda siatkarki wracają do pełni sił, ale trudno dziwić się zaniepokojeniu Jacka Skroka po kontuzji, jakiej doznała Michalina Jagodzińska podczas niedzielnego rozruchu. – To była już jedna z ostatnich akcji na zajęciach. Nikt mnie nie atakował, z nikim się nie zderzyłam, tylko źle stanęłam. Okazało się, że wystarczyło to, żeby uraz nie dał mi zagrać w meczu – powiedziała w rozmowie z portalem radomsport.pl libero Jadaru AZS Politechnika Radom.

Choć początkowo podejrzewano, że Jagodzińska może mieć skręcony staw skokowy, kontuzja okazała się niegroźna. Dzisiaj zawodniczka wraz z zespołem przygotowywała się do piątkowej operacji „Siódemka Legionovia”. – Wielkie brawa należą się naszemu fizjoterapeucie, Marcinowi Górce, który pomógł Michalinie szybko wrócić na boisko – powiedział dyrektor sportowy Jadaru AZS, Robert Grzanka.Nie wyobrażalibyśmy sobie, aby tej siatkarki mogło w piątek zabraknąć w Legionowie – dodał. Warto podkreślić, że w pierwszym spotkaniu obu zespołów Michalina Jagodzińska była nie tylko jedną z najlepszych zawodniczek Jadaru AZS, ale i całego meczu, dlatego w Radomiu bardzo liczą na dobry występ swojej libero.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved