Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adam Aleksandrowicz: Największą bolączką jesteśmy my sami

Adam Aleksandrowicz: Największą bolączką jesteśmy my sami

fot. archiwum

Siatkarze Ślepska Suwałki ponieśli czwartą porażkę z rzędu w I lidze. W sobotę przegrali 2:3 z Jadarem Siedlce i znaleźli się w strefie drużyn, które po rundzie zasadniczej będą musiały walczyć o utrzymanie w rozgrywkach.

Co się dzieje ze Ślepskiem? Ponieśliście czwarta porażkę z rzędu.

Adam Aleksandrowicz: – Niestety nie jest dobrze. W meczu z Jadarem prowadziliśmy już 2:1. Wydawało się, że złapaliśmy dobry rytm, ale niestety po raz kolejny przegrywamy spotkanie poprzez własne błędy. Tracimy punkty na własne życzenie. Popełniamy za dużo błędów, za dużo jest ataków wyrzuconych w aut. To jest główna przyczyna naszej kolejnej porażki. Całkiem nieźle gramy w bloku, całkiem nieźle w obronie, ale nie umiemy tego wykorzystać, nie potrafimy wykorzystać prostych piłek i to się mści.

W meczu z Jadarem słabo zagraliście już w pierwszym secie, przegraliście go 15:25.– Trzeba oddać rywalom, że w tej pierwszej partii grali naprawdę dobrze. Zaczęli bardzo mocno zagrywać i tą zagrywka sprawili nam spore problemy. Później jednak poprawiliśmy trochę przyjęcie i zaczęliśmy nieźle grać. Gdy wydawało się, że jest już wszystko w porządku, wygraliśmy zaciętą końcówkę trzeciego seta, w czwartej odsłonie znowu zaczęliśmy popełniać proste błędy i ją przegraliśmy. Naszą największą bolączką jesteśmy my sami, robimy masę błędów, a tym samym dajemy prezenty przeciwnikom.

Przegraliście czwarte spotkanie z rzędu i spadliście już na dziewiąte miejsce w tabeli, które oznacza grę o utrzymanie w rozgrywkach.

– Nie możemy się załamywać. Potrzebne jest nam zwycięstwo i mam nadzieję, że przyjdzie ono jak najszybciej. Wtedy zejdzie z nas to ciśnienie i wszystko powinno być dobrze.

* rozmawiał Tomasz Piekarski (gazeta.pl)
* więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved