Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Paula Słonecka: Czeka nas kolejny ważny mecz

Paula Słonecka: Czeka nas kolejny ważny mecz

fot. archiwum

Ostrowczanki w sobotnie popołudnie na własnej hali zmierzą się z siatkarkami SMS-u Sosnowiec. - Dla nas to kolejny ważny mecz, bowiem wciąż pamiętamy o niedawnych porażkach - powiedziała w rozmowie z Echem Dnia Paula Słonecka, przyjmująca AZS KSZO.

Najbliższym rywalem będzie Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Sosnowca. Jest szansa na wygraną za trzy punkty?

Paula Słonecka: Każdy by chciał, żeby to był dla nas łatwy mecz, ale to nie jest takie proste. Grają tam młode dziewczyny, które jeśli złapią wiatr w żagle, potrafią powalczyć. Dlatego od pierwszego gwizdka trzeba będzie im pokazać, kto tu rządzi na boisku (śmiech). Dla nas to kolejny ważny mecz, bowiem wciąż pamiętamy o niedawnych porażkach. To nie jest tak, że wygrałyśmy i zapomniałyśmy. Przed nami jeszcze wiele ciężkich meczów, takich jak ten ostatni z Jedynką Aleksandrów Łódzki, gdzie grałyśmy ponad dwie godziny. Najważniejsze, że udało nam się wygrać. Jesteśmy przygotowane na walkę.

Ostatnie mecze pokazały, że nabrałaś już pewności siebie i potrafisz udźwignąć ciężar presji meczu.– Muszę przyznać, że już się trochę odnalazłam. Na początku ciężko było zapanować nad nerwami. Teraz jest zdecydowanie lżej i co za tym idzie – łatwiej, bo piłka nie płata już figli i bardziej mnie słucha (śmiech).

* rozmawiał Rafał Soboń
* więcej w Echo Dnia

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved