Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Skrzypkowski: Nie chcę pamiętać porażek

Kamil Skrzypkowski: Nie chcę pamiętać porażek

fot. archiwum

- Nie graliśmy swojej siatkówki. Ja też nie błyszczałem. Ale już nie chcę pamiętać tych porażek.  Mam nadzieję, że teraz będzie już zwycięstwo - mówi Kamil Skrzypkowski, kapitan pierwszoligowego Ślepska. Suwałczanie w sobotę podejmują Jadar Siedlce.

Tomasz Piekarski: W pierwszej części sezonu spisywaliście się dobrze. Po niemal miesięcznej przerwie, która była w rozgrywkach, przegraliście trzy mecze. Jaka jest przyczyna tych porażek?

Kamil Skrzypkowski: – Nie wiem. Na pewno popełniamy dużo błędów, jakoś nie możemy się pozbierać po tej przerwie. W sobotę gramy jednak kolejny mecz i będziemy walczyć o trzy punkty. To spotkanie jest dla nas bardzo ważne. Zespół z Siedlec jest za nami w tabeli, ma jednak tylko punkt mniej od nas, a do tego jeden mecz zaległy. Musimy więc wygrać to spotkanie.

W trzech ostatnich meczach popełnialiście masę prostych błędów i tym samym w pewnym sensie pomagaliście rywalom odnosić zwycięstwa.– Zgadza się, że tych błędów było zdecydowanie za dużo. Na pewno nie graliśmy swojej siatkówki. Ja też na pewno nie błyszczałem. Ale nie chcę już pamiętać tych porażek. Trzeba myśleć o tym, co będzie w sobotę, a nie rozpamiętywać tych ostatnich przegranych. Trzeba o tym wszystkim zapomnieć i zrobić wszystko, aby wrócić do wcześniejszej formy.

Jeżeli nie zaczniecie wygrywać, to czeka was walka o utrzymanie w rozgrywkach. Teraz macie tylko punkt przewagi na dziewiątym miejscem, które oznacza grę o pozostanie w lidze.

– Liga jest wyrównana i każdy z każdym może wygrać. Początek mieliśmy dobry, teraz uszło z nas powietrze, ale jestem przekonany, że wrócimy w sobotę do dobrej gry, pokażemy, że nie zapomnieliśmy jak się wygrywa.

*rozmawiał Tomasz Piekarski
*więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved