Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Rodrigo Quiroga opuścił CMC Ravennę

Rodrigo Quiroga opuścił CMC Ravennę

fot. archiwum

Tegoroczny beniaminek, CMC Ravenna, zupełnie nie radzi sobie w rozgrywkach Serie A, ponosząc porażkę za porażką. To jednak nie jedyny problem, z jakim boryka się drużyna Piotra Gruszki. Z klubu bowiem odszedł Rodrigo Quiroga.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo plotek na temat rzekomego odejścia Rodrigo Quirogi z CMC Ravenna. Drużyna Piotra Gruszki radzi sobie wyjątkowo słabo w swym debiutanckim sezonie w Serie A, zamykając tabelę z zaledwie dziewięcioma punktami na koncie i dwoma zwycięstwami. Tegoroczny beniaminek nie ma już większych szans na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ta sytuacja z całą pewnością nie była satysfakcjonująca dla kapitana reprezentacji Argentyny, który zdecydował się rozwiązać umowę z klubem z Rawenny i zdecydował się na transfer do Istambułu, gdzie będzie reprezentował barwy Fenerbahce.

Bardzo możliwe, iż w związku z odejściem Quirogi klub w jego miejsce pozyska dwudziestoczteroletniego Kubańczyka, Raydela Delgado, który już od kilku dni trenuje z resztą drużyny.

źródło: inf. własna, roburcosta.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved