Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Paweł Zagumny: Nie potrafiliśmy rozstrzygnąć końcówek setów

Paweł Zagumny: Nie potrafiliśmy rozstrzygnąć końcówek setów

fot. archiwum

Po zaciętym pojedynku do jutrzejszego finału Pucharu Polski awansowali siatkarze Jastrzębskiego Węgla. - Ten mecz przegraliśmy w końcówkach, nie błędami - powiedział po meczu szkoleniowiec kędzierzyńskiej ZAKSY, Krzysztof Stelmach.

Paweł Zagumny (kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Spotkanie było bardzo wyrównane, a rywale okazali się od nas lepsi o kilka piłek. My nie potrafiliśmy rozstrzygnąć końcówek setów na naszą korzyść i przegraliśmy. Gratuluję drużynie z Jastrzębia i życzę powodzenia w finale.

Zbigniew Bartman (kapitan Jastrzębskiego Węgla): Przede wszystkim bardzo cieszymy się z awansu do finału Pucharu Polski. Tak naprawdę ten mecz jeszcze nic nam nie daje, bo tutaj liczą się tylko zwycięzcy i to jutrzejsze spotkanie zdecyduje o wszystkim. Jesteśmy zadowoleni ze swojej postawy. Cały zespół dołożył swoją „cegiełkę” do tego sukcesu. Mam nadzieję, że jutro będziemy w równie dobrych humorach.

Krzysztof Stelmach (trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Ten mecz przegraliśmy w końcówkach, nie błędami, ale naprawdę po sportowej walce. Drużyna z Jastrzębia była mocniejsza w ataku w decydujących momentach. Dzisiaj jeszcze smucimy się po porażce, ale od jutra myślimy już o kolejnych pojedynkach.Lorenzo Bernardi (trener Jastrzębskiego Węgla): Dzisiaj spotkały się dwie drużyny, które mają szpital w swojej kadrze, bowiem zarówno my, jak i nasi przeciwnicy mamy problemy ze zdrowiem zawodników. Było to dla nas bardzo ciężkie, pięciosetowe spotkanie, które rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść i z tego się cieszymy. Jutro gramy finał. Zobaczymy, kto okaże się lepszy i zwycięży.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved