Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sebastian Michalak: To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne

Sebastian Michalak: To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne

fot. archiwum

Zwycięstwem w trzech setach zakończył się mecz pomiędzy Silesią Volley I a SMS-em PZPS I Sosnowiec. - Bardzo się cieszę z wygranej i trzech punktów, tak bardzo nam potrzebnych - powiedział po meczu Sebastian Michalak, szkoleniowiec Silesii Volley.

Dziewczyny pokazały wielki charakter. Bardzo się cieszę z wygranej i trzech punktów, tak bardzo nam potrzebnych – powiedział po meczu szkoleniowiec Silesii, Sebastian MichalakPrzez cały tydzień zmagaliśmy się z problemami zdrowotnymi i w zasadzie nie było treningu, na którym nie brakowało mi zawodniczek, dlatego wygrana cieszy tym bardziej. Mamy teraz półtora tygodnia na wyleczenie się i przygotowanie do meczu w Murowanej Goślinie – dodał na koniec

Przywieźliśmy z Aleksandrowa Łódzkiego „jakiegoś wirusa” i przechodził z osoby na osobę. W środę wspólnie podjęliśmy decyzję, iż przełożymy mecz. Wykonaliśmy wiele telefonów i gdy się już wydawało, iż przełożymy mecz, bo wyraził zgodę na to nasz przeciwnik, to na drodze stanął regulamin rozgrywek PZPS – powiedział Sławomir Pawlak, menadżer zespołu – Pozostało dziewczynom wyjść na boisko i zagrać na tyle, na ile mogły. Ciesze się, że to był szybki mecz, bo myślę, że na „pięciosetówkę” mogłoby nam zabraknąć sił – dodał na koniec.

źródło: silesiavolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved