Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Mirek: Walczyłyśmy w tym meczu

Joanna Mirek: Walczyłyśmy w tym meczu

fot. archiwum

- Naprawdę walczyłyśmy w tym meczu - powiedziała na konferencji pomeczowej kapitan łodzianek, Joanna Mirek. - Z taką grą jak ta z Muszynianką, możemy myśleć o kolejnych spotkaniach, które są dla nas ważne - dodał Mauro Masacci.

Agnieszka Rabka (kapitan Banku BPS Muszynianka Muszyna): – Cieszymy się niezmiernie ze zdobycia trzech punktów, ponieważ w Łodzi zawsze grało nam się ciężko. Miejscowe w dniu dzisiejszym bardzo dobrze broniły, my zagrałyśmy troszeczkę słabiej zagrywką, dlatego tym bardziej jestem zadowolona, że udało nam się wygrać za trzy punkty.

Joanna Mirek (kapitan Budowlanych Łódź): – Naprawdę walczyłyśmy w tym meczu, dobrze zagrałyśmy blokiem i w przyjęciu, tak naprawdę zabrakło nas trochę w ataku i myślę, że tym przegrałyśmy ten mecz. No cóż, musimy w każdy mecz wkładać tyle serca, walczyć i szukać punktów gdzie indziej.

Bogdan Serwiński (trener Banku BPS Muszynianka Muszyna): – Myślę, że było to bardzo dobre spotkanie, szczególnie dla oglądających kibiców, licznie zgromadzonych w hali. Był to mecz walki, może zabrakło w niektórych elementach trochę poziomu, ale waleczność, długie wymiany, to wydaje mi się wartościowa rzecz dla widowiska sportowego i z tego się można jak najbardziej cieszyć. Jestem zaskoczony sposobem, w jaki zespół z Łodzi przegrał w Białymstoku.Mauro Masacci (trener Budowlanych Łódź): – Myślę, że zagraliśmy dobrze. Nie bardzo dobrze, ale dobrze. Wiele razy powtarzałem, że uważam Muszynę za najlepszą polską drużynę. Być może ktoś uważa, że najlepszy jest Atom lub MKS Dąbrowa Górnicza, ale jak już wielokrotnie mówiłem, dla mnie najlepsza jest ekipa znad Popradu. Uważam, że graliśmy dobrze, ale było ciężko. W Muszynie jest wiele dobrych zawodniczek: Bednarek, Wensink, Rourke, Radecka, Stam, Werblińska. Nasz atak nie był najlepszy, ale walczyliśmy i nie powtórzyło się to, co w Białymstoku. Z taką grą jak dzisiejsza możemy myśleć o kolejnych spotkaniach, które są dla nas ważne. Więc może nie jestem bardzo szczęśliwy, ale zadowolony.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved