Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Panathinaikos już bez Tomasza Józefackiego

Panathinaikos już bez Tomasza Józefackiego

fot. archiwum

Tomasz Józefacki, który przeniósł się w tym roku do Aten, by bronić barw Panathinaikosu Ateny, rozwiązał kontrakt z greckim klubem. Powodem był chaos, jaki panował w klubie i brak porozumienia w kwestiach organizacyjnych.

Polak od września bronił barw ateńskich „Koniczynek” i był jednym z mocniejszych ogniw zespołu, który wyraźnie w tym sezonie nie radził sobie w greckiej lidze i zajmował w tabeli rozgrywek odległe miejsce. Na ratunek miał przyjść nowy trener, Kazazis Dimitris, który nieco uporządkował zespół. – Podoba mi się jego podejście, wniósł do zespołu kilka zmian, które były konieczne i nawet jego postawa na meczu jest zupełnie inna niż poprzedniego szkoleniowca – mówił Józefacki o tej zmianie. Niemniej jednak klub dalej borykał się z problemami organizacyjnymi.

Na początku stycznia w prasie pojawiły się informacje, mówiące o tym, jakoby atakujący miał opuścić klub. Greckie media pisały nawet, że to Polak chce odejść. – Nie chcę odejść, ale jeśli sytuacja się nie zmieni i nikt nie będzie chciał mi wyjaśnić sytuacji, to będzie to jedyne rozwiązanie – komentował doniesienia Tomasz Józefacki.

Ostatecznie Polak rozwiązał kontrakt z klubem, jako że nie udało się porozumieć z zarządem, który nie mógł wyjaśnić sytuacji. Polak, zmęczony zamieszaniem i brakiem jakichkolwiek optymistycznych prognoz na dalszy ciąg sezonu, postanowił wrócić do kraju.źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved