Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ozsoy wybrała Dynamo Krasnodar

Ozsoy wybrała Dynamo Krasnodar

fot. archiwum

Była zawodniczka Atomu Trefla Sopot, Neriman Ozsoy, długo nie pozostawała bez klubu. Już kilka dni po rozwiązaniu umowy z zespołem z Pomorza turecka siatkarka podpisała kontrakt z jednym z czołowych klubów rosyjskiej Superligi, Dynamem Krasnodar.

Kłopoty finansowe wicemistrza Polski spowodowały, iż tuż przed ostatnim meczem ligowym ekipy z Pomorza z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza Neriman Ozsoy zdecydowała się na rozwiązanie umowy z sopockim klubem. – Doceniam półtora roku spędzone w Atomie, ale swoją karierę będę kontynuować w innym miejscu – przyznała zawodniczka.

Jej dobra postawa na polskich parkietach przyczyniła się do tego, iż miała ona sporo propozycji z innych lig. Ostatecznie zdecydowała się na przenosiny do Dynama Krasnodar. – Ta oferta bardzo mnie ucieszyła i jestem zadowolona z przedstawionych mi w niej warunków. Będę miała możliwość grania w jednej z najsilniejszych lig w Europie. Myślę, że kierunek rosyjski jest najlepszym wyborem dla kontynuowania mojej kariery. Dynamo ma wysokie cele, chce zdobyć mistrzostwo kraju. Dlatego w klubie mają nadzieję, że pomogę im w realizacji tego marzenia – powiedziała Neriman Ozsoy.

źródło: inf. własna, voleybolunsesi.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved