Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zmiana trenera w AZS KSZO Ostrowiec Św.

Zmiana trenera w AZS KSZO Ostrowiec Św.

fot. archiwum

Wczoraj po porannym treningu zarząd KS KSZO Ostrowiec Św. zdecydował o rozwiązaniu umowy z trenerem pierwszoligowej drużyny siatkarek AZS WSBiP KSZO, Romanem Murdzą. Nowym szkoleniowcem drużyny będzie Dariusz Daszkiewicz.

Popołudniowy trening poprowadziła już asystentka trenera Murdzy, kapitan drużyny Iwona Kosiorowska, a już w środę z ostrowieckim zespołem pracować będzie Dariusz Daszkiewicz, związany ostatnio z męskim zespołem PlusLigi – Fartem Kielce. Roman Murdza pracował w AZS KSZO od 13 stycznia 2009 roku, a więc przepracował z zespołem niemal równo trzy lata. – Chcielibyśmy trenerowi podziękować za ogrom pracy włożony w tym czasie. Nie mówimy dziś o powodach rozstania, mam nadzieję, że trener Murdza milo będzie wspominał pracę w Ostrowcu – mówił wiceprezes AZS KSZO, Mariusz Rokita.

Dariusz Daszkiewicz jako zawodnik występował w Lechii Tomaszów Mazowiecki i Rafako Racibórz. To w tym drugim klubie rozpoczął swoją pracę trenerską w 1996 roku. Następnie w latach 2003-2007 pracował w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale, a od 2007 roku do kwietnia 2011 roku prowadził drużynę Farta Kielce.

Drużyna AZS WSBiP KSZO Ostrowiec po 13 kolejkach zajmuje w tabeli dziewiątą lokatę i traci dwa oczka do miejsca siódmego, które gwarantuje pozostanie w I-ligowym gronie bez dodatkowych perturbacji. W najbliższą sobotę o godzinie 17.00, już pod wodzą Dariusza Daszkiewicza, zmierzy się z liderem rozgrywek, Legionovią Legionowo.źródło: Echo Dnia, kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved