Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > V Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów w Łodzi za nami

V Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów w Łodzi za nami

fot. archiwum

W sobotę odbył się V Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów, organizowany przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej. Jak co roku na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi spotkały się zarówno zespoły seniorskie, jak i młodzieżowe.

W zawodach młodzieżowych wystąpiły cztery zespoły uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi, które rywalizowały w turnieju mini siatkówki pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego, Macieja Kasprzaka i Marcina Jędraszczyka.

W tym roku po raz pierwszy wystartowały także panie. Cztery drużyny z Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki oraz zespół z Drużbic. Zwycięzcą została drużyna Wyborowe, przed Cehini i TKKF Dzikusy II.

W turnieju panów tradycyjnie wystąpiło osiem drużyn, w tym zawodnicy z Płocka, Skierniewic, Drużbic i Opoczna, a także cztery zespoły Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Pierwsze miejsce zajął zespół z Płocka, przed Itaką Film i Volley Centrum.Najbardziej wyróżniającą się zawodniczką całego turnieju została wybrana Magdalena Nowak z Cehini.

Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe koszulki, a najlepszym zespołom puchary wręczył Prezes Klubu Sympatyków Piłki Siatkowej, Wojciech Ulatowski.

Podczas trwającego cały dzień turnieju rozegrany został też mecz finałowy Pucharu Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zdobywcą trofeum została drużyna Iskra, która pokonała 3:1 Piazzę Cafe.

Tabela końcowa V Turnieju Noworocznego:

Kobiety:
1. Wyborowe
2. Cehini
3. TKKF Dzikusy II
4. Dream Team
5. GLKS Drużbice

Mężczyźni:
1. Płock
2. Itaka Film
3. Volley Centru
4. GLKS Drużbice
5. ART.-KOM Opoczno
6. Bejłocz
7. Skierniewicki Węgiel
8. Elma-RK

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved