Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Mirek: Zaliczyłyśmy wpadkę

Joanna Mirek: Zaliczyłyśmy wpadkę

fot. archiwum

Siatkarki białostockiego AZS-u po raz pierwszy po dłuższej przerwie mogły cieszyć się z ligowego zwycięstwa. - Nasza praca wreszcie przekłada się na wyniki - stwierdziła kapitan AZS-u, Joanna Szeszko, po zwycięskiej konfrontacji z Budowlanymi Łódź.

Joanna Mirek (kapitan Organiki Budowlanych Łódź): – Zaliczyłyśmy dzisiaj dużą wpadkę i mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy.

Joanna Szeszko (kapitan AZS-u Białystok): – Cieszę się, że w końcu to mojemu zespołowi składane są gratulacje, bo do tej pory to ja musiałam gratulować innym. Bardzo cieszy nas ten wynik. Praca, którą wykonujemy na treningach od kilku tygodni z trenem Tobolskim, w końcu przekłada się na sukces sportowy. Będziemy chciały tak dobrą formę i takie podejście do meczów utrzymać jak najdłużej. Dziś cały zespół zagrał dobrze. Statuetkę MVP otrzymała Dominika Sieradzan, ale na tę nagrodę zasłużyły wszystkie dziewczyny i z tego jestem bardzo zadowolona.

Mauro Masacci (trener Organiki Budowlanych Łódź): – Zespół z Białegostoku zagrał we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła lepiej od nas. Trudno mi mówić o mojej ekipie, bo wydaje mi się, że moja drużyna w ogóle nie przyjechała do Białegostoku. Porównując występ mojej ekipy dziś z grą w meczu sprzed trzech dni, to to są dwie różne drużyny.Czesław Tobolski (trener AZS-u Białystok): – Praca, którą wykonywaliśmy na treningach, przełożyła się na wynik. Zawodniczki zagrały ambitnie i w pełni skoncentrowane. Myślę, że przekonałem dziewczyny, że można inaczej grać i wygrywać. Niech ten dzisiejszy pozytywny rezultat będzie dla nas punktem odniesienia.

Anna Jawor (SportoweFakty.pl)

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved