Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Piotr Hain: Modlę się, żeby kolana mnie nie zabolały

Piotr Hain: Modlę się, żeby kolana mnie nie zabolały

fot. archiwum

Piotr Hain uporał się z bólem kolan i ma nadzieję, że już od następnego meczu będzie w stanie pomóc swojej drużynie w walce o Puchar Polski. Już w najbliższą sobotę olsztynianie zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów w ćwierćfinale tych rozgrywek.

Pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski z Resovią Rzeszów oglądałeś jeszcze z trybun, ale Twoja kontuzja teoretycznie jest już wyleczona?

Piotr Hain: Tak, teoretycznie kontuzja jest wyleczona. Mam ogromną nadzieję, że praktycznie również. Codziennie przychodzę na treningi i przyznam szczerze, że tylko się modlę o to, żeby kolana mnie nie zabolały. Na razie nie bolą, więc mam nadzieję, że tak zostanie na długo.

Oba ostatnie mecze z Asseco Resovią Rzeszów oglądałeś z trybun. Tak jak w ligowym pojedynku można było mieć pretensje do postawy zespołu, tak chyba w tym meczu pucharowym nie było powodów do wstydu, mimo przegranej 1:3.Nie miałem do nikogo pretensji za ostatni ligowy pojedynek, nie odczuwałem również żadnego wstydu z powodu tej porażki. Nawet gdybyśmy przegrali w każdym secie 0:25 to chodziłbym z podniesioną głową i dumny, bo to mój zespół. Jestem jego częścią i cały oddaję się tej drużynie. Oczywiście swoje reakcje chowałem gdzieś głęboko, bo nie chciałem, żeby ktoś widział jak wyrażam się niecenzuralnie (śmiech). A mecz pucharowy? Uważam, że zagraliśmy naprawdę niezłe spotkanie. Gra była strasznie szarpana, a o wyniku końcowym decydowały detale. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć o tym spotkaniu tak na gorąco, ale będziemy jeszcze analizować tę naszą grę i wyciągniemy wnioski, bo na pewno przegraliśmy ten mecz trochę na własne życzenie, popełniając błędy własne.

Uważasz, że sprawa awansu do dalszego etapu Pucharu Polski jest nadal otwarta?

Oczywiście, że tak! Jedziemy do Rzeszowa grać, walczyć, bić się o zwycięstwo. Musimy wygrać i na pewno nie pojedziemy tam się poddać.

źródło: azsuwmolsztyn.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved