Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Seta i Duda w szczecińskim Piaście

Seta i Duda w szczecińskim Piaście

fot. archiwum

Agnieszka Seta i Aneta Duda opuściły Chemika Police i zasiliły szeregi drugoligowego Piasta Netto Szczecin. Mają one pomóc podopiecznym Rafała Prusa w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. To już kolejne zawodniczki, które przeszły z Chemika do Piasta.

Zarówno Agnieszka Seta, jak i Aneta Duda trafiły do Polic przed początkiem trwającego sezonu. Jednak polepszenie sytuacji finansowej Chemika oraz zakontraktowanie kilku zagranicznych zawodniczek spowodowało, że obu siatkarkom trudno było wywalczyć miejsce w składzie, dlatego zdecydowały się na przejście do szczecińskiego klubu. Wcześniej taki kierunek obrały również: Natalia Matusz, Agnieszka Kazaniecka, Aleksandra Pasznik oraz Katarzyna Graczyk.

Myślę, że przejście tych dziewczyn jest przykładem dobrej współpracy pomiędzy dwoma zespołami z tego samego regionu – stwierdził wiceprezes szczecińskiego klubu. – Dogadaliśmy się z Chemikiem i zostały tylko sprawy proceduralne, związane z potwierdzeniem ich gry w Polskim Związku Piłki Siatkowej – dodał na łamach Głosu Szczecińskiego Zbigniew Popielski.

źródło: Głos Szczeciński, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved