Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Konferencja po meczu MKS MOS Będzin – Skra Bełchatów

Konferencja po meczu MKS MOS Będzin – Skra Bełchatów

fot. archiwum

W VI rundzie rozgrywek Pucharu Polski los skojarzył ze sobą ekipę pierwszoligowca i mistrza Polski. Niespodzianki nie było, ale każda ze stron jest zadowolona ze swojego występu. Zwycięzca dwumeczu awansuje do dalszej fazy rozgrywek.

Mariusz Wlazły (kapitan Skry): – Przede wszystkim cieszymy się ze zwycięstwa. Przed meczem wiedzieliśmy, że rywale postawią nam trudne warunki, pamiętaliśmy również o tym, że kilka zespołów z PLS tutaj przegrało. Trener nas przestrzegał, że nie możemy pozwolić sobie na lekceważenie przeciwnika. Staraliśmy się podejść profesjonalnie do tego meczu i cel osiągnęliśmy.

Dariusz Syguła (kapitan MKS MOS): – Dla nas zagrać ze Skrą… to sama radość. Na co dzień możemy oglądać ich w telewizji, teraz mogliśmy ich gościć w Będzinie. Cieszmy się, że wyszło nam kilka fajnych akcji. Błędy w końcówkach uniemożliwiły nam wygranie choćby jednego seta, to byłby dla nas sukces. Z przebiegu całego meczu możemy być jednak zadowoleni.

Jacek Nawrocki (trener Skry): – Nie gra się łatwo meczów, kiedy występuje się w roli faworyta, gdzie atmosfera i klimat jest taki, jak tutaj w Będzinie. Jestem pełen uznania dla chłopaków, zagrali i podeszli do swoich obowiązków tak, jak trzeba. Myślę, że mogły się podobać nasze akcje w obronie i na bloku, widać było ambitną postawę z naszej strony. Jest to fajne święto siatkówki tutaj w Będzinie, gospodarze zagrali na fali, bez obciążeń i presji, a wtedy wiele rzeczy wychodzi. Nam to się podobało, dlatego duże brawa dla MKS.Rafał Legień (trener MKS MOS): – Chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony i myślę, że nam się to udało. Chciałbym podziękować zawodnikom za postawę, nie poddali się przed meczem. Gdyby udało nam się odrzucić jeszcze bardziej rywali zagrywką, to może ugralibyśmy seta. Nie podłamujemy się, jedziemy do Bełchatowa zagrać dobre spotkanie.

 

źródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved