Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Waldemar Wspaniały: Mecze zapowiadają się bardzo atrakcyjnie

Waldemar Wspaniały: Mecze zapowiadają się bardzo atrakcyjnie

fot. archiwum

Rozgrywki o Puchar Polski wkroczyły w decydującą fazę. W środę odbędą się pierwsze spotkania. Mecze rewanżowe zaplanowano na piątek i sobotę. - Do każdego rywala trzeba podchodzić z pokorą - uważa Waldemar Wspaniały.

Wszystkie mecze zapowiadają się bardzo atrakcyjnie – mówi były trener męskiej reprezentacji, Waldemar Wspaniały.W Będzinie również można spodziewać się emocji.

MKS MOS Interpromex Będzin jest w ósemce ćwierćfinalistów jedynym reprezentantem I ligi. Przedstawiciele tego zespołu podkreślają, że gra z mistrzem i zdobywcą Pucharu Polski jest świetnym sposobem na promocję miasta, klubu oraz samych zawodników. Przed kilkoma laty zainteresowanie siatkarzami z Będzina mocno wzrosło gdy wyeliminowali częstochowski AZS. Czy teraz będzie podobnie?

Takiej sensacji nie zakładam choć jak uczy historia w Pucharze Polski – wszystko jest możliwe. Swego czasu prowadzony przeze mnie Stilon Gorzów zdobył trofeum i wyprzedził bardziej renomowane firmy. Z kolei na początku historii profesjonalnych rozgrywek siatkarzy w Polsce niżej notowane kluby z Sosnowca i Szczecina pokonały w półfinałach potentatów z Częstochowy i Kędzierzyna-Koźla. Powyższe przykłady uczą, że do każdego rywala trzeba podchodzić z pokorą – dodaje Waldemar Wspaniały.Pierwszy mecz Indykpolu AZS Olsztyn z Asseco Resovią Rzeszów rozegrany zostanie w Nidzicy. W kasach już nie ma biletów. Olsztynianie w poprzedniej fazie Pucharu Polski podejmowali w tym mieście AZS Politechnikę Warszawską. – Całe przedsięwzięcie było udane, więc organizujemy mecz jeszcze raz – mówi Mirosław Dumiński z Zespołu Promocji i Obsługi Sportu w Nidzicy.

Turniej Final Four Pucharu Polski zaplanowano na 21-22 stycznia w Rzeszowie.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved