Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W drużynie Czarnych Radom nie ma obijania się

W drużynie Czarnych Radom nie ma obijania się

fot. archiwum

Dodatkowa porcja treningów, a także gra szkoleniowa z zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej ze Spały, tak w największym skrócie przedstawia się plan zajęć siatkarzy Czarnych Radom na najbliższe dni.

Siatkarze z Radomia na drugoligowe parkiety wrócą 14 stycznia, ale mogą zapomnieć o chwili oddechu. W ubiegłym tygodniu w dwudniowym turnieju w Świdniku rozegrali trzy mecze. Teraz Wojciech Stępień zaplanował dodatkową porcję zajęć. – Okres świąteczno-noworoczny nie sprzyja systematycznej pracy, ale teraz wracamy już do właściwego rytmu zajęć – podkreśla z uśmiechem Wojciech Stępień, szkoleniowiec lidera grupy czwartej.

W pierwszym tygodniu stycznia trener wzmocni intensywność zajęć. W poniedziałek zespół Czarnych ćwiczył raz. We wtorek siatkarze spotkają się już dwukrotnie. Podobnie ma być w czwartek. – Oczywiście popracujemy mocniej na siłowni, ale nie tylko. Dużo miejsca poświęcimy na taktykę, a także doskonaleniu poszczególnych zagrań – zapewnia Wojciech Stępień.

Do drużyny dołączył już Kamil Gutkowski. Niedawny skrzydłowy BBTS Bielsko-Biała nie jest jedynym potwierdzonym ostatnio zawodnikiem. Do rozgrywek zgłoszony został też Rafał Faryna, atakujący ekipy juniorów. Jeszcze wcześniej klub z Radomia potwierdził Jakuba Wachnika, kolejnego z grupy utalentowanych graczy młodego pokolenia. – W sumie kadra drugoligowego zespołu liczy 18 siatkarzy – zdradza Janusz Stańczuk, prezes klubu.Przed powrotem na ligowe parkiety siatkarzy Czarnych czeka jeszcze gra szkoleniowa. – W najbliższą sobotę (7 stycznia – przyp. red.) zarówno drugoligowa ekipa, jak i zespół juniorów naszego klubu w Spale rozegra dwumecz z drużynami Szkoły Mistrzostwa Sportowego – informuje Janusz Stańczuk.

 

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved