Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Szczęśliwego Nowego Roku…

Szczęśliwego Nowego Roku…

fot. archiwum

Już dziś przywitamy nowy 2012 rok. Z tej okazji redakcja Strefy Siatkówki składa wszystkim naszym czytelnikom, a także głównym bohaterom naszych codziennych artykułów, czyli siatkarkom, siatkarzom, trenerom, działaczom najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy Wam, abyście w nowym roku kładąc się każdego wieczora spać mogli powiedzieć: tak, to był naprawdę piękny dzień. Niech każda chwila w 2012 roku będzie magiczna, pełna miłości, radości i wzruszeń, a ludzie, z którymi przyjdzie Wam się spotkać, byli przepełnieni życzliwością, gotowością do niesienia pomocy i dzielenia się radością życia. Najważniejsze jest jednak zdrowie i tego więc życzymy przede wszystkim.

Nadchodzący rok, patrząc ze sportowego punktu widzenia, budzi przede wszystkim jedno skojarzenie – igrzyska olimpijskie. W Londynie polska siatkówka będzie miała swoich przedstawicieli zarówno w plażowej, jak i halowej odmianie tego sportu. Tym, którzy będą rywalizowali na olimpijskich arenach życzymy przede wszystkim, aby wrócili po nich do kraju usatysfakcjonowani, szczęśliwi i w poczuciu spełnienia, a jeżeli już mają pojawić się łzy, aby były to łzy szczęścia. Niech ten olimpijski rok przyniesie kibicom siatkówki wiele pozytywnych emocji, nie tylko tych związanych z igrzyskami, a nam dziennikarzom da mnóstwo powodów do przekazywania Wam dobrych wiadomości.

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved