Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: Dobre momenty przeplataliśmy gorszymi

Jacek Nawrocki: Dobre momenty przeplataliśmy gorszymi

fot. archiwum

W minionej kolejce siatkarzom Trefla nie udało się ugrać na trudnym terenie mistrzów Polski nawet seta. Bełchatowianie, zwłaszcza w trzeciej odsłonie, zmiażdżyli rywali. - Mecz pokazał ile pracy przed nami - powiedział po nim kapitan Trefla, Grzegorz Łomacz.

Siatkarze z Pomorza w dwóch pierwszych odsłonach nie radzili sobie źle. W najważniejszych momentach zabrakło jednak w ich grze konsekwencji, dlatego też bełchatowianie mogli spokojnie zakończyć mecz w trzech setach. – Gratuluję zespołowi Skry zwycięstwa i ciężko mi cokolwiek powiedzieć po przegranym w takim stylu meczu. Pokazał on nam ile pracy przed nami – skwitował Łomacz. – Na pewno musimy dużo popracować i poprawić naszą grę – zapowiedział.

Cieszymy się z wygranej. Fajnie, że zakończyliśmy stary rok z trzema punktami. Mam nadzieję, że nowy też przyniesie nam wygrane – krótko podsumował Mariusz Wlazły.

W Bełchatowie zespół Trefla poprowadził już Dariusz Luks, który dzień wcześniej przejął drużynę po Grzegorzu Rysiu. – Co ja mogę powiedzieć. Jedynie pogratulować drużynie z Bełchatowa – zaczął Luks. – Przeciwnik pokazał nam nasze słabości. Na pewno czeka nas dużo pracy. Raziła ilość zepsutych zagrywek i skuteczność kontrataku – upatrywał powodów przegranej. – Życzę Jackowi i jego drużynie jak najlepszych wyników. Nie będę się usprawiedliwiał. To jest zarówno moja porażka, jak i całej drużyny – dodał nowy trener gdańszczan.Pierwsze dwa sety były w miarę wyrównane. Troszkę gubiliśmy rytm grania. Dobre momenty przeplataliśmy gorszą grą – powiedział z kolei trener PGE Skry, Jacek Nawrocki. – Była możliwość pogrania wszystkimi zawodnikami i z tego jestem zadowolony – mówił szkoleniowiec mistrzów Polski. – Można by przyczepić się do ataku. W niektórych ważnych momentach nie funkcjonował tak jak trzeba – dodał na koniec.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved