Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Natalia Kurnikowska wypożyczona do PLKS-u Pszczyna

Natalia Kurnikowska wypożyczona do PLKS-u Pszczyna

fot. archiwum

Przyjmująca Tauron MKS Dąbrowa Górnicza wraz z końcem bożonarodzeniowych świąt zmieniła barwy klubowe. Do końca sezonu Natalia Kurnikowska będzie występowała w pierwszoligowym zespole PLKS Pszczyna.

Młoda siatkarka, która w 2010 roku dołączyła do klubu z Dąbrowy Górniczej, w obecnym sezonie nie wystąpiła w ani jednym meczu. Jak sama przyznaje najważniejszy jest dla niej rozwój, a poza tym odczuwa już głód gry. Przechodząc do zespołu z Pszczyny na zasadzie wypożyczenia Kurnikowska będzie miała możliwość trenowania także z drużyną Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza po to, aby nie stracić kontaktu z PlusLigą Kobiet. Po zakończeniu obecnego sezonu siatkarka ma wrócić do klubu z Zagłębia Dąbrowskiego, z którym związana jest jeszcze rocznym kontraktem.

PLKS Pszczyna to drużyna założona w 1976 roku, występująca na zapleczu PlusLigi Kobiet. Obecny sezon jak na razie jednak nie należy do udanych dla pszczyńskiego klubu. Po 12 kolejkach PLKS plasuje się na 10. miejscu z dorobkiem zaledwie 12 punktów i bilansem setów 18:30.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved