Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Katarzyna Możdżeń wraca do ŁKS Łódź

Katarzyna Możdżeń wraca do ŁKS Łódź

fot. archiwum

Katarzyna Możdżeń opuszcza zespół AZS Białystok i wraca do Łodzi. Od stycznia ma pomóc swym byłym koleżankom z ŁKS w walce o drugoligowe punkty. Dla zaczynającej swą karierę w Łodzi siatkarki to powrót do klubu, w którym grała do 2008 roku.

Katarzyna Możdżeń grała w II lidze w barwach ŁKS Łódź jeszcze jako juniorka do 2008 roku. Następnie na sezon przeniosła się do pierwszoligowego wówczas zespołu Jedynki Aleksandrów Łódzki, skąd wyjechała do Białegostoku. W 2010 roku podpisała kontrakt z ekstraklasowym zespołem AZS. W pierwszym sezonie przyjmująca z Łodzi zagrała w kilku spotkaniach ligowych i pucharowych w barwach AZS, w kolejnym już nie znajdowała uznania w oczach szkoleniowców. Zagrała wprawdzie w turniejach przedsezonowych, jednak już w lidze nie dostała swej szansy, stąd decyzja o zmianie barw klubowych. – Na pewno sporo się przez ten czas nauczyłam. Treningi z zawodniczkami z ekstraklasy przyniosły sporo korzyści. Zobaczymy, jak to teraz będzie wyglądać na boisku – mówi 22-letnia przyjmująca.

Przed świętami zawodniczka uzyskała zgodę AZS na opuszczenie klubu i wznowiła treningi w Łodzi z ŁKS Commercecon. Szybko doszła do porozumienia z działaczami i trenerem Michałem Cichym i od stycznia reprezentować będzie barwy łódzkiego drugoligowca. – Mam nadzieję, że pomogę dziewczynom i dostanę szansę gry w pierwszej szóstce – mówi nowa przyjmująca łodzianek, która w zespole spotka się z kilkoma koleżankami z ŁKS sprzed 3 lat. – Znam się z dziewczynami bardzo dobrze, mamy dobry kontakt – twierdzi Możdżeń. ŁKS obecnie zajmuje 6. miejsce w gr. 3 II ligi kobiet, a najbliższe spotkanie rozegra dopiero 14 stycznia w Warszawie z AZS LSW. – Byłam na ostatnich meczach ŁKS, widziałam, jak dziewczyny grają i uważam, że są ogromne szanse na utrzymanie w lidze. Grają naprawdę dobrą siatkówkę i razem uda nam się to wszystko posklejać. Wracam do ŁKS, w którym kiedyś trenowałam i grałam, chociaż jest to już trochę inny klub. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze zagram w I lidze lub wyżej, kto wie, może razem z ŁKS – kończy Katarzyna Możdżeń.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved