Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > GTPS jednak pozostanie w I lidze?

GTPS jednak pozostanie w I lidze?

fot. archiwum

Zakończyły się rozmowy zarządu GTPS z zawodnikami. Siatkarzom zostały przedstawione obniżone warunki finansowe, na jakich zespół mógłby kontynuować grę w I lidze. Zawodnicy mają czas do namysłu do jutra, jednak działacze chcą i tak zatrzymać I ligę.

Jak się nieoficjalnie dowiedział się serwis gorzow24.pl, nie wszyscy zawodnicy są skłonni zgodzić się na obniżenie zarobków. Jest możliwy scenariusz, w którym GTPS grałby w osłabionym składzie bądź ewentualnie uzupełnionym juniorami. Niektórzy zawodnicy mają propozycje z I- i II-ligowych klubów. W drużynie pozostaliby zapewne zawodnicy pochodzący z Gorzowa oraz część z grona armii zaciężnej.

Będziemy walczyć. Przedstawiliśmy zawodnikom warunki, oczywiście nie takie jak dotychczas, zarobki będą znacznie obniżone. Trzeba się na pewno liczyć z osłabieniem zespołu, w takim składzie jak obecnie nie będziemy kontynuować gry. Decyzje chcemy podjąć szybko, żeby ewentualnie ci, którzy zechcą odejść, podpisali umowy w innych klubach, chcemy postąpić wobec nich fair. Jeśli juniorzy, którzy trenowali z nami przed sezonem, będą prezentować odpowiedni poziom sportowy, to mogą dołączyć do zespołu. Wkładamy całą energię w to, żeby jutro być bliżej dalszej walki w I lidze. Zrobimy wszystko w tym kierunku, choć postawa władz miasta wobec siatkówki w Gorzowie jest niezbyt poważna – powiedział nam wiceprezes GTPS, Krzysztof Śmigiel.

Jutro zarząd spotka się ponownie z zawodnikami, którzy mają ostatecznie zdeklarować pozostanie bądź odejście z GTPS. 

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved