Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Gaca: Czekamy na kolejnego rywala

Mariusz Gaca: Czekamy na kolejnego rywala

fot. archiwum

Mariusz Gaca święta Bożego Narodzenia spędza w Olsztynie. Jak sam mówi - najważniejsze jest to, żeby nie zabrakło czerwonego barszczu z uszkami... Święta będą bardzo udane, po wygranej z ZAKSĄ za trzy punkty.

Wygranymi z Kędzierzynem jak i z Politechniką Warszawską sprawiliście sobie i kibicom bardzo fajny prezent i śmiało można powiedzieć, że te święta będą udane.

Mariusz Gaca: Tak, będą udane i to na pewno. Po zwycięstwie z Kędzierzynem za trzy punkty jesteśmy w bardzo dobrych humorach. Tym bardziej teraz kiedy pokonaliśmy Warszawę. Czekamy na kolejnego rywala, którym prawdopodobnie będzie Resovia Rzeszów. Święta spędzam w Olsztynie, nie wyjeżdżam do mojego rodzinnego miasta. Niemniej jednak myślę, że i tak będzie fajnie, bo Olsztyn jest bardzo ładnym miastem.

A na jakim etapie przygotowań do świąt jesteś aktualnie, prezenty kupione?Prezenty kupione, choinka miała być ubrana – zobaczymy czy tak rzeczywiście będzie jak wrócę do domu. A jak nie to razem z żoną ubierzemy. Co do przygotowań to wszystko pomalutku dopinamy na ostatni guzik.

Masz jakieś tradycje świąteczne bądź ulubione potrawy wigilijne?

Ja to bym mógł jeść przez całe święta barszcz czerwony z uszkami. To jest moja ulubiona potrawa. Od młodości mógłbym jeść tylko tę potrawę.

Czego można ci życzyć z okazji świąt? Jednocześnie czego chciałbyś życzyć kibicom?

Jeżeli chodzi o mnie to na pewno zdrowia, żebym nie miał żadnej kontuzji, grał coraz więcej. A kibicom, żebyśmy zwyciężali coraz częściej i więcej. Życzę im również zdrowia i aby AZS był jak najwyżej w lidze.

* Rozmawiała Katarzyna Grzegorzewska (azsuwmolsztyn.com.pl)

źródło: azsuwmolsztyn.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved