Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > O Puchar Polski panie zagrają w Radomiu

O Puchar Polski panie zagrają w Radomiu

fot. archiwum

Turniej finałowy Pucharu Polski kobiet odbędzie się w Radomiu w ostatnim tygodniu stycznia, mianowicie 27 i 28. Pierwszego dnia odbędą się półfinały, natomiast dzień później wielki finał, po którym poznamy zdobywczynie krajowego trofeum.

– W zasadzie wszystko praktycznie jest już dograne, dlatego na 99 procent zawody odbędą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – poinformował sędzia Sylwester Strzylak.

Pomysł poparły także władze miasta. Rozmowy w tej sprawie prowadził w Radomiu m.in. Artur Popko [wiceprezes PZPS-u]. – Została zawarta umowa, zatem raczej nic już nie stoi na przeszkodzie, by turniej finałowy o Puchar Polski kobiet miał się w Radomiu nie odbyć – dodał Sylwester Strzylak.

– Działając w stowarzyszeniu wielokrotnie mówiłem, że będę zabiegał o to, by w naszym mieście, gdzie tradycje siatkarskie są nie do podważenia, odbyła się impreza siatkarska wysokiej rangi. O finałowy turniej o Puchar Polski mężczyzn byłoby nam trudno. Dlatego o cenne trofeum zagrają najlepsze żeńskie zespoły. Nie mam wątpliwości, że turniej w Radomiu będzie wspaniałą promocją naszej dyscypliny – mówił sędzia Strzylak.Cały artykuł w: Gazecie Wyborczej Radom

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved