Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Pierre Pujol: Nikt we mnie nie wierzył

Pierre Pujol: Nikt we mnie nie wierzył

fot. archiwum

Fart Kielce niespodziewanie uległ w środę w meczu pucharu Polski pierwszoligowemu zespołowi z Będzina i to MKS MOS awansował dalej. - Przewyższali nas w każdym elemencie - skomentował całe spotkanie rozrywający kieleckiej drużyny, Pierre Pujol.

Na kilka dni przed tym meczem, na jednym z portali pojawiła się ankieta. Pytanie brzmiało następująco: Kto będzie największym zagrożeniem dla będzińskich siatkarzy w środowym meczu Pucharu Polski z Fartem Kielce? Tę ankietę wygrał właśnie Pujol. Zapytany, co o tym sądzi odpowiedział krótko: – Nie wiem co mam teraz powiedzieć, ponieważ my zagraliśmy okropnie, natomiast Będzin znakomicie. Fart przegrał w Pucharze Polski z MOSem Będzin. – Rywale zagrali bardzo dobrze zagrywką, w przyjęciu. Wielki szacunek dla nich, że podjęli walkę. Przewyższali nas w każdym elemencie – skomentował spotkanie francuski rozgrywający.

Pujol nie poraża warunkami fizycznymi. Jednak odniósł nie jeden sukces na siatkarskich boiskach a wszystko zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. – Nikt mi nie pomagał, ponieważ byłem niski. Każdy mi mówił: przestań grac w siatkówkę, to nie dla Ciebie. Nikt we mnie nie wierzył, że mógłbym zostać profesjonalnym zawodnikiem – powiedział Strefie Siatkówki

A co robi rozgrywający reprezentacji Francji w wolnym czasie? – Lubię surfować na desce, spotykać się ze znajomymi, natomiast najwięcej czasu poświęcam mojej dziewczynie – stwierdził zawodnik. – Tutaj gdy mam chwilę, po prostu idę na kawę, na zakupy albo zostaję w domu, ponieważ zimno jest tutaj w Polsce – skwitował.Pierre Pujol wydaje się być naprawdę miłym siatkarzem i zapewne trudno go nie darzyć sympatią. W połączeniu ze znakomitymi umiejętnościami jakie niewątpliwie posiada, czyni go człowiekiem wyjątkowym. Ponad to jest zachwycony publicznością w Polsce. – Prawdopodobnie najlepsza na świecie – stwierdził Francuz.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved