Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Damian Pilarczyk: Wierzyliśmy w sukces

Damian Pilarczyk: Wierzyliśmy w sukces

fot. archiwum

Zawodnicy STS Skarżysko-Kamienna odnieśli zwycięstwo z drugoligowym liderem tabeli grupy czwartej - Avią Świdnik. W dotychczas rozegranych spotkaniach siatkarze STS-u nie mieli szczęścia, a do zwycięstwa brakowało niewiele.

Wiodącą postacią w zespole był przyjmujący Damian Pilarczyk, który uważa, że wiara w sukces przyczyniła się do zwycięstwa. – Oczywiście, gdy odskakiwali nam na więcej punktów, jak choćby w drugim secie, to każdy z nas zaczynał się gdzieś niepokoić. Graliśmy jednak konsekwentnie do końca, wierzyliśmy w sukces i spotkała nas za to nagroda – powiedział siatkarz. Damian Pilarczyk przyznaje, że ważnym elementem siatkarskiego rzemiosła w tym spotkaniu była zagrywka. – Avia to silny zespół, wiedzieliśmy, że prosta i lekka zagrywka nic nam nie da. Trzeba było przeciwnika odrzucić od siatki, sprawić mu kłopoty w przyjęciu – dodał.

W ocenie przyjmującego skarżyskiej ekipy zwycięstwo nad czołowym zespołem drugoligowym przyciągnie na halę większą liczbę fanów siatkówki. – Liczymy więc na to, że nasz triumf nad Avią przyciągnie więcej kibiców na trybuny. Atmosfera w naszej hali jest sympatyczna. Im więcej ludzi na trybunach, im głośniejszy doping – tym lepiej nam się gra – zakończył Damian Pilarczyk.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved