Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Słoweńcy chcą punktów w meczu z mistrzem Polski

Słoweńcy chcą punktów w meczu z mistrzem Polski

fot. archiwum

- Wiem, że siatkarze z Bełchatowa będą lepiej przygotowani do tego meczu niż w ubiegłym tygodniu - uważa szkoleniowiec ACH Volley, Igor Kolaković. - Każdy punkt zdobyty przez nas będzie sukcesem - uważa kapitan Słoweńców, Andrej Flajs.

Mistrzowie Polski od niedzieli są w stolicy Słowenii. Wczoraj mieli trening w ogromnej hali Stożice, mogącej pomieścić blisko 18 tys. ludzi. Dzisiaj tylu nie będzie, ale po dobrym występie w Łodzi organizatorzy spodziewają się znacznie lepszej frekwencji niż podczas meczu z Budvanską Rivijerą. Oglądało go wówczas 5 tys. kibiców. – Dotychczas w tej hali nie szło nam najlepiej, ale mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Wszyscy muszą jednak zrozumieć, jak trudno gra się przeciwko takiej drużynie jak PGE Skra – podkreślał Igor Kolaković. Zaś Daniel Pliński chciałby wielu kibiców na trybunach, bo: – To miłe, że tyle ludzi przychodzi nas oglądać – twierdzi.

Przypomnijmy, że drużyna z Bełchatowa zagra bez Michała Winiarskiego i Marcina Możdżonka, którzy dostali wolne od szkoleniowców. Trener mistrza Słowenii też ma kłopoty, bo kontuzjowany jest reprezentant Słowenii Metevż Kamnik, a z powodu bólu żołądka z wczorajszego treningu zszedł libero Dan Lewis. Wiem, że siatkarze z Bełchatowa będą lepiej przygotowani do tego meczu niż w ubiegłym tygodniu – uważa szkoleniowiec ACH Volley.

Koleković i kapitan drużyny Andrej Flajs uważają PGE Skrę na najsilniejszego przeciwnika w grupie. – Jest faworytem, bez względu na to, że gramy u siebie. Nie ma jednak nic lepszego niż występ przeciwko faworytowi. Każdy punkt zdobyty przez nas będzie sukcesem – uważa Flajs.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved