Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Lloy Ball dementuje plotki o powrocie do reprezentacji

Lloy Ball dementuje plotki o powrocie do reprezentacji

fot. archiwum

- To wszystko nonsens, nie gram w reprezentacji od kilku lat. I nie wrócę do niej nawet jeśli zadzwoni prezydent Obama - mówi Lloy Ball komentując pogłoski o tym, jakoby miał wrócić do kadry Stanów Zjednoczonych na IO w Londynie.

Amerykański rozgrywający, który obecnie występuje w Uralu Ufa, kategorycznie zaprzeczył pogłoskom o swoim powrocie do reprezentacji. – Każdy zawodnik musi rok wcześniej do narodowej federacji zgłosić dokumenty antydopingowe. W przeciwnym razie nie ma nawet teoretycznych szans na grę w igrzyskach. Turniej w Londynie będzie za mniej niż rok, ja żadnych dokumentów nie wysyłałem – zapewnia Lloy Ball.Jestem przekonany, że nasz zespół jest w stanie powalczyć w Londynie o medal. Życzę też powodzenia Siergiejowi Tietiuchinowi, zasługuje na olimpijskie mistrzostw jak nikt inny – dodaje Ball.

Amerykanin, który już ogłaszał zakończenie kariery siatkarskiej, tym razem unika odpowiedzi na pytania, jak długo jeszcze będzie grał zawodowo w siatkówkę. Przyczyną, dla której Lloy Ball miał zawiesić buty na kołku była rodzina, jednak w Ufie klub stworzył zawodnikowi i jego rodzinie takie warunki, że ten zdecydował się wrócić do gry. – Fizycznie czuję się jeszcze dobrze – zapowiada jeden z najlepszych rozgrywających w historii. Ural Ufa przegrał w ostatniej kolejce dywizji wschodniej Superligi 1:3 z byłym klubem Balla, Zenitem Kazań i spadł na 5. miejsce w tabeli. – Trzy wygrane w siedmiu meczach, to nie jest zbyt dobry bilans, straciliśmy mnóstwo punktów. Nasza gra tez nie zawsze wyglądała najlepiej. Ale robimy postępy i na pewno w II rundzie będziemy już wygrywali częściej – zapewnia Lloy Ball.

źródło: inf. własna, Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved