Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Mariusz Wiktorowicz: Cieszymy się z kolejnych trzech punktów

Mariusz Wiktorowicz: Cieszymy się z kolejnych trzech punktów

fot. archiwum

W meczu 11. kolejki PlusLigi Kobiet BKS Bielsko-Biała pokonał 3:1 AZS Białystok. - Cieszymy się z kolejnych trzech punktów oraz z tego, że zagraliśmy to, co sobie założyliśmy - powiedział po spotkaniu Mariusz Wiktorowicz, szkoleniowiec bielskiego zespołu.

Joanna Szeszko (kapitan AZS-u Białystok): – Gratuluję wygranej zespołowi z Bielska-Białej. Przyjechałyśmy tutaj z zamiarem urwania jak największej ilości punktów, setów. Za bardzo chyba chciałyśmy. Od początku spotkania gra nie układała się po naszej myśli. Miałyśmy przebłysk jedynie w trzecim secie, gdzie nasza trudna zagrywka odrzuciła BKS od siatki. W ostatniej partii Bielsko postawiło "kropkę nad i".

Karolina Ciaszkiewicz (kapitan BKS-u Aluprof): – Cieszymy się z wygranej za trzy punkty. Powoli możemy już myśleć o świętach. Mecz w naszym wykonaniu był bez nerwowości. Poszczególne elementy wykonywałyśmy spokojnie i dokładnie.

Władimir Wiertiełko (szkoleniowiec AZS-u Białystok): – W meczu przeciwko BKS-owi chcieliśmy zdobyć choć jeden punkt. Niestety nie udało się. Na ostatnim treningu Dominika Kuczyńska skręciła lewą kostkę, przez co została wyeliminowana z gry. Był to dla nas duży ubytek. Zrobiliśmy zbyt dużo własnych błędów. Musimy dalej pracować nad poprawą naszej gry. W tym spotkaniu zdobyliśmy bardzo mało punktów blokiem. Dziękuję gospodyniom za bardzo dobry mecz.Mariusz Wiktorowicz (szkoleniowiec BKS-u Aluprof): – Cieszymy się z kolejnych trzech punktów oraz z tego, że zagraliśmy to, co sobie założyliśmy. Jedynie w zagrywce chcieliśmy zagrać trochę lepiej. Spotkania było pod naszą kontrolą. Po przegranej partii szybko wróciliśmy do naszej dobrej gry. Bardzo dobrze zagraliśmy blokiem. Coraz lepiej się rozumiemy. Zespół jest już bardzo blisko mojej filozofii. Wyznaję zasadę: "Dąż do perfekcji, a po drodze znajdziesz doskonałość". Przed nami tydzień pracy, a później seria spotkań z dobrymi przeciwnikami. Będą to ciekawe konfrontacje. Najbliższa 29 grudnia w Muszynie.

źródło: bksbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved