Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dorota Świeniewicz: Nie ma czasu na treningi

Dorota Świeniewicz: Nie ma czasu na treningi

fot. archiwum

W sobotnim spotkaniu z siatkarkami z Białegostoku podopieczne Alessandro Chiappiniego niespodziewanie straciły cenny punkt. - Zabrakło przede wszystkim przyjęcia i popełniłyśmy dużo własnych błędów - stwierdziła po meczu Dorota Świeniewicz.

Na początku chciałbym pogratulować zwycięstwa, które jednak nie przyszło wam łatwo. Co się działo z wami w pierwszych dwóch setach?

Dorota Świeniewicz: – Dziękuję. Co się stało? Zabrakło przede wszystkim przyjęcia i popełniłyśmy dużo własnych błędów. Spowodowało to, że ten początek wyglądał tak jak wyglądał.

Czy to myśl, że gracie z dużo słabszym zespołem spowodowała brak koncentracji? Myślałyście, że wyjdziecie na szybkie 3:0?– Nie, absolutnie nie. My zawsze wychodzimy z nastawieniem, że będziemy grały długie spotkania. Zdajemy sobie z tego sprawę, że wszystkie drużyny przeciwko nam wyciągają swoje największe armaty. Znajdujemy się w trudnym dla nas momencie i musimy sobie umieć poradzić.

Jak wyglądają treningi, bo co mecz gracie w innym ustawieniu?

– Treningi? Bardzo mało trenujemy. Pomiędzy meczami mamy zaledwie jedną siłownie i jeden trening na sali. Po prostu nie ma czasu na to, aby trenować. Jutro mamy dzień wolny, w poniedziałek rano siłownia, wieczorem trening na sali, a we wtorek gramy już mecz.

Jak będzie wyglądał wtorkowy mecz w Lidze Mistrzyń?

– Nie wiem. Jeszcze nie rozmawialiśmy o tym spotkaniu. My myślimy o każdym meczu, można powiedzieć z dnia na dzień. Dzisiaj myślałyśmy o Białymstoku i przygotowałyśmy się na ten mecz od wczorajszego dnia. W poniedziałek i we wtorek będziemy oglądały nasze przeciwniczki z Czech.

Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach.

– Dziękuję.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved