Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Izabela Bełcik: Jeszcze wiele przed nami

Izabela Bełcik: Jeszcze wiele przed nami

fot. archiwum

Siatkarki Trefla Sopot po ubiegłotygodniowym zwycięstwie, tym razem nie miały najmniejszych szans w starciu z mistrzyniami Rosji. - Popełniliśmy dużo błędów własnych - powiedział po meczu szkoleniowiec sopockiego zespołu Alessandro Chiappini.

Maria Borisenko (kapitan Dinamo Kazań): Cieszę się, że zagrałyśmy dziś dobre spotkanie. Przede wszystkim nie popełniałyśmy prostych błędów. Mam nadzieję, że z meczu na mecz nasza gra będzie coraz lepsza.

Izabela Bełcik (kapitan Atom Trefl Sopot): Gratuluję siatkarkom Dinamo zwycięstwa, na które w pełni zasłużyły. Myślałam, że to, co najgorsze już za nami po dwóch pierwszych setach przegranych w Zurychu, gdzie później poszło nam o wiele lepiej. Niestety, dzisiejsze spotkanie zaczęłyśmy równie źle. W trzecim secie odżyła nadzieja, że rezultat będzie, jak na wyjeździe w Zurychu. Dogoniłyśmy drużynę z Kazania i miałyśmy nadzieję zakończyć to na naszą korzyść, ale niestety Gamowa nas dobiła. Przykro nam, że tak to się skończyło, ale będziemy walczyć dalej. Za tydzień kolejny ważny mecz i myślimy pozytywnie przed tym spotkaniem z Modrańską.

Alessandro Chiappini (trener Atom Trefl Sopot): Gratuluję Dinamo i zgadzam się z Marią, że zagrali świetny mecz. Każdy set zaczynały agresywnie i to przyniosło pożądany efekt. Popełnialiśmy dużo błędów własnych dużo więcej niż Dynamo i w tym na pewno wygraliśmy klasyfikację z rosyjskim zespołem. Myślę, że mogliśmy dać z siebie więcej i tak będziemy robić w kolejnych meczach. Także tym rewanżowym, jaki czeka nas w Kazaniu. Na pewno wynik tego meczu nie odzwierciedla różnicy poziomu, jaki dzieli zespół nasz od zespołu rosyjskiego.Rishat Giliazutdinow (trener Dinamo Kazań): Dziękuję za gratulacje. Ja z kolei gratuluję dobrej gry przeciwko mojemu zespołowi. Jestem prawie pewien, że to był najlepszy mecz mojego zespołu, jaki w tym roku zagraliśmy. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach zagramy równie dobrze.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved